Інтернет-магазин Rasta Star давно зарекомендував себе як надійний постачальник якісних товарів. Тому, не дивно, що саме йому віддає перевагу велика кількість користувачів. Крім того, тут дуже великий асортимент металевих, дерев’яних та скляних трубок для куріння, а також гріндерів, наперстків, блантів, сувенірів та інших товарів.

Завітавши в магазин Rasta Star, покупець знайде більше 100 моделей девайсів для куріння, вапорайзерів, систем охолодження та фільтрації, скляних, акрилових та інших бонгів. Все це можна придбати за досить доступними цінами та з гарантією якості. Замовивши доставку, вже за кілька днів можна буде користуватися обраним девайсом.

Бонги – їх особливості та переваги

Бонгами називаються пристрої, форма яких нагадує вазу. Вони створені для того, щоб зробити процес куріння безпечнішим. Всередині знаходиться спеціальна рідина, що охолоджує дим, який туди потрапляє. Завдяки цьому, під час вдихання, слизова оболонка не подразнюється.

Більшість цінителів культури куріння обирають саме бонги, адже у них є маса переваг. В порівнянні з курильними трубками, вони:

  • дають можливість більше насолоджуватися приємним та насиченим димом;
  • абсолютно безпечні, та відкривають широке поле для експериментів;
  • можна використовувати у приміщенні.

Бонгом дуже легко користуватися, адже він складається всього з кількох елементів – колби, шахти, шліфу та чаші. Процес горіння відбувається саме в останній. Колба може бути виконана з різних матеріалів, та мати естетичне оздоблення. Подібний предмет можна взяти навіть на подарунок.

Вапорайзери – принцип роботи

Вапорайзери працюють за принципом подання гарячого повітря до нагрівальної камери. Таким чином, речовини випаровуються з суміші і їх можна вдихати. Більшість сучасних моделей оснащені терморегуляторами, для забезпечення максимально ефективного паріння.

Корпус вапорайзера виконується зі зручних на дотик матеріалів, а форму роблять компактною. Він не потребує додаткових трубок, чи мундштуків, адже вже готовий до використання. За допомогою автоматизованого вапорайзера можна проводити ароматерапію навіть поза межами дому. Пристрій простий у користуванні, тож з ним легко розбереться навіть новачок. Крім того, є у нього й інші переваги:

  • пара на виході не містить жодних шкідливих та токсичних речовин, які могли б зашкодити здоров’ю людини;
  • не підтримує процес горіння, та не вивільняє токсини з сумішей; суміш не контактує з нагрівальним елементом;
  • пара охолоджується на виході, роблячи куріння максимально комфортним.

Вапорайзер не руйнує корисних речовин, та сприяє кращому їх засвоєнню організмом. Дослідження показали, що завдяки вейпам, людина може засвоїти близько 90-95% корисних сполук. Вже це є хорошою причиною для покупки пристрою. Крім того, консультанти інтернет-магазину Rasta Star, завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант за прийнятною ціною.