Багато вейперів парують рідини на сольовому нікотині з кількох причин. По-перше, щоб відмовитися від шкідливої ​​звички куріння та перейти на безпечніший варіант. По-друге, їх приваблює швидке вгамування нікотинового голоду і відсутність удару по горлу. А ось густа пара до цього списку, на жаль, не входить. Давайте розберемося, чому вейпер не зможе парити жидкость на солевом никотине і випускати великі хмари і який вплив сольового нікотину на організм?

Склад сольової рідини

Вся справа у складі заправки. За пароутворення у ній відповідає рослинний гліцерин. Це густа в'язкувата жижа без запаху. І чим більше гліцерину у складі заводської жижі, тим більше пари ваша електронна сигарета зможе видати. Де на флаконі подивитись, скільки гліцерину у складі? Шукайте значення «VG», адже саме так позначається рослинний гліцерин у вейпінгу. Якщо ви знайшли інформацію, що VG/PG в жижі 50/50, то пари буде небагато. Це ідеальне співвідношення для сольової рідини і того електронного пристрою, на якому її потрібно парити. Якщо значення VG/PG буде 60/40, то тут вже є шанси отримати трохи більше пари, ніж у попередньому варіанті. Дуже гарне співвідношення для любителів пари – VG/PG 70/30. Але на pod-системі його навряд чи вдасться використати. Для нього необхідний потужніший пристрій і більший обсяг резервуара для жижі. Але сольовий нікотин не варто заправляти у потужні девайси, адже легко можна отримати передозування. Тому якщо любите густу пару у великій кількості та міцність, то для вас призначений органічний нікотин і вейпи кальянного типу.

Якщо ж ви не любитель показного паріння, а кількість пари не має великого значення для вас, то сольовий нікотин відмінно підійде для того, щоб вгамувати нікотиновий голод і виконувати своє призначення на под системі.

Де купити сольові рідини для паріння недорого?

Проаналізувавши ринок, ми дійшли висновку, що досить якісну продукцію можна знайти в інтернет-магазині Vaper`s Lab, молодь обожнює цей вейпшоп і радить його всім своїм знайомим. І справді, якість продукції на висоті, швидка доставка, ціни приємні і не кусаються. Вибрати сольову жижу можна у цьому розділі. Міцність, смак, обсяг флакона на ваш розсуд.