Якщо вас або вашого родича, виписали з лікарні, то звичайна «швидка» не займається послугами перевезення пацієнтів додому, а таксі не завжди є зручним вирішенням проблеми. Служба перевезення хворих «MedDopomoga103» була створена як альтернативна можливість транспортування маломобільних людей по Києву, які за станом здоров'я не можуть скористатися послугами таксі або особистим автотранспортом. Крім того, сервіс здійснює перевезення важкохворих по Україні, Європі та СНД. Замовити транспортування хворих по Києву можна на сайті, достатньо вказати свої контактні дані (ім’я та номер телефону), а також описати послугу (час, маршрут, побажання). Також можна зв’язатися з диспетчером «MedDopomoga103», зателефонувавши за номером телефону, який є на сайті. Після узгодження часу та особливостей замовлення, екіпаж буде на місці в зазначений час.

  • Оперативне реагування на замовлення.
  • Індивідуальний підхід до потреб пацієнтів.
  • Доступні ціни на послуги медичного таксі.
  • Сучасні автомобілі та досвідчені санітари.

Досвідчені водії сервісу «MedDopomoga103», прекрасно знають особливості міста, тому забезпечують комфортні умови перевезення без заторів, оминаючи складні ділянки автошляху.

Послуги медичного таксі

Скористатися послугами служби «MedDopomoga103», можуть люди з обмеженими здібностями та лежачі хворі. Автомобільне транспортування таких пацієнтів – це відповідальний процес, який потребує спеціальних знань та досвіду.

Переваги сервісу:

  • Бригада готова доставити лежачого хворого на будь-яку відстань, в будь-який час.
  • Автомобілі обладнані всім необхідним для комфортної та безпечної поїздки.
  • Медичний супровід та дезінфекція салону після кожного замовлення.

Найчастіше медичне таксі у Києві замовляють для перевезення хворої людини в медичний заклад, з метою проведення обстеження. Також може знадобитися транспортування пацієнта з лікарні додому. Всі реанімобілі служби мають хорошу прохідність, відмінну амортизацію та достатньо місця для заміщення речей і супроводу. Влітку салон автомобіля охолоджується кондиціонером, а в холодну пору року – в ньому тепло завдяки спеціальному обігріву. В салоні є сучасні каталки з відкидними бічними огородженнями, а також м’які носилки. За необхідності, можна замовити доступ кисню для людей на ШВЛ. Бережіть себе та рідних, віддайте перевагу – професіоналам!