Грижі є досить розповсюдженою проблемою. Якщо у початковому стані вони не спричиняють суттєвих проблем, то під час розвитку можуть бути небезпечними для здоров’я та життя людини. В ускладненому стані лікування проводить хірургічними методами. Доктор Ігор Маркович (https://drmarkovich.co.il/) – досвідчений спеціаліст, який спеціалізується на лікуванні органів черевної порожнини. Чудова освіта та 20-річний досвід є запорукою ефективного лікування навіть найскладніших захворювань.

Пахова грижа: що це, як лікувати

Пахова грижа – це випинання внутрішнього органу або його частини через патологічно розширені істотні отвори у передній черевній стінці в області паху. Це досить розповсюджена проблема у чоловіків – від цієї патології страждають 25% представників сильної статі.

Головною ознакою наявності грижі є припухлість в області паху, яка з часом може зростати та розповсюджуватись на мошонку. Пахова грижа може виникати з різних причин. Найбільш розповсюджені:

  • спадкова схильність;
  • важка фізична робота або спортивні навантаження;
  • надмірна вага або різка її втрата;
  • тривалий кашель, запор;
  • гіподинамія.

Лікування пахової грижі (https://drmarkovich.co.il/lechenie-gryizhi/lechenie-pahovoy-gryizhi/) завжди проводить тільки одним способом – хірургічним. На даний момент всі операції проводяться з накладенням синтетичної сітки, що підвищує ефективність операції та зводить до мінімуму можливість рецидиву.

Пупкова грижа: що це, як лікувати

Пупкова грижа – це патологічне випинання вмісту черевної порожнини через патологічно розширене пупкове кільце. Більшість таких гриж є вродженими, але у 90% випадків діагностується у дорослому віці.

Причинами появи пупкової грижі є:

  • вагітність;
  • ожиріння;
  • підвищення внутрішньочеревного тиску;
  • асцит та ін.

Симптомами грижі є зовнішнє випинання та деформація пупка. При цьому людина відчуває біль та дискомфорт у цій області. Якщо відбувається утиск пупкової грижі, людина відчуває нестерпний біль, здуття живота, нудоту, відсутність стулу.

Лікування пупкової грижі (https://drmarkovich.co.il/lechenie-gryizhi/lechenie-pupochnoy-gryizhi/) проводиться тільки оперативним шляхом. Операція може бути відкритою або лапароскопічною, з накладенням сітки, або без нього. У кожного методу є свої показання та протипоказання, переваги та недоліки. Обрати правильний спосіб лікування може тільки хірург після діагностики.