Сьогодні безліч людей віддають перевагу стравам і напоям власного приготування, ніж покупним, бо можуть особисто контролювати всі процеси виробництва. Серед алкогольної продукції користується популярністю пиво. Хмільний напій не надто міцний, але водночас дає змогу насолодитися характерним смаком і розслабитися. Приготувати його в домашніх умовах можна за допомогою сусловарочного котла.

Опис пристрою

Сусловарочний котел - це спеціальний прилад, створений з метою повного циклу варіння пива. Цей процес включає в себе затирку солоду, додавання хмелю і розлив по пляшках. Завдяки котлу приготування напою значно прискорюється й автоматизується. Сусловарочний котел складається з:

  • фільтраційної системи;
  • розливного засобу;
  • нагрівального елемента;
  • термометра;
  • контролера.

Парова сорочка для нагрівання створюється двошаровим сферичним днищем. Воно прискорює нагрівання і кипіння рідини. Сам котел має форму циліндра. Його кришка своєю формою нагадує купол. Збирає і виводить накопичений конденсат спеціалізована трубка, прикріплена до кришки.

Така конструкція допомагає домогтися оптимальних умов виготовлення пива. Замовити сусловарочний котел можна в інтернет-магазині інгредієнтів і пивне обладнання для домашнього крафта "My-Beer". Домашнє пиво дешевше за ціною і вирізняється найкращими смаковими якостями.

Критерії вибору товару

Купуючи сусловарочний котел, важливо враховувати особливості пристрою. Залежно від призначень приладу, кількості споживання готового продукту визначається вибір відповідної тип моделі. Насамперед рекомендується звернути увагу на ємність випаровування. Найоптимальнішим вибором є обсяг у 30 л.

Також важливою характеристикою приладу є матеріал конструкції. Тут уже необхідно проконсультуватися з фахівцем, який дасть опис кожної моделі. Важливим критерієм виступає можливість дооснащення котла. Ця інформація буде корисною, якщо ви захочете виготовляти великі обсяги напою.

Ще один важливий критерій - додаткові властивості. Погодьтеся, що можливість роботи від мережі або власний нагрівальний елемент спростять процес приготування пива в непередбачуваних ситуаціях (наприклад, відсутність газового та електричного постачання). Враховуючи описані критерії вибору, легко можна знайти ідеальний товар.