Якщо ви вирішили розглянути варіант із купівлею крісла-ліжка, то у нас є три хороші новини:

  • Усі моделі меблів відрізняються компактністю. Крісла значно менші за диван, що дозволяє легко знайти місце для їх встановлення і в просторій вітальні і в крихітній дитячій.
  • Механізми трансформації, що використовуються, відрізняються простим принципом дії, з яким легко впоратися і літнім людям і дитині.
  • Більшість конструкційних рішень дозволяють встановити в кріслі нишу для білизни.

Інші переваги та недоліки будуть залежати від конкретно обраної моделі, але якщо ви не хочете детально вникати в асортимент і характеристики, пропонуємо ознайомитися з відібраними моделями кріслами-ліжками в категорії до 8000 грн.

Novelty СМС 0.8

Має сучасний дизайн завдяки відсутності поручнів та оригінальному малюнку оббивки. М'яке крісло з оббивкою з тканини оснащено механізмом трансформації акордеон, який розрахований на щоденне використання. Модель легко витримає численні процеси складання та розкладання крісла. У розкладеному вигляді закритий каркас крісла стає повноцінним спальним місцем з параметрами 800x2000 мм.

Модерн Мираж раскладное

У складеному вигляді таке крісло більше підійде для інтер'єру в стилі модерну або навіть ретро. Меблі мають правильні форми і чіткі лінії, а також стриману кольорову гаму і практичну тканинну оббивку, що дозволяє їй легко вписатися в інтер'єр офісу. Виробник оснастив крісло-ліжко викатним механізмом, після трансформації якого ви отримуєте спальне місце 630x1960 мм.

Катунь Марта 0.6 кресло-кровать

Головними перевагами цього крісла-ліжка виробник називає надійність, доступність та міцність механізму. Купити крісло ліжко можно в якості основного та додаткового спального місця. Воно легко впишеться у дизайн традиційної вітальні та не вдарить по бюджету сім'ї. Закритий дерев'яний каркас приховує механізм трансформації фаворит. Крісло оснащене твердими ергономічними підлокітниками та забезпечує спальне місце розмірами 600x1870 мм.

Грейс Остин

Такі меблі легко впишуться у дизайн вітальні або навіть спальні. У крісла два підлокітника, пряма спинка і невелика висота, що дозволяє комфортно використовувати меблі старим та дітям. Для виготовлення каркасу використовували ДСП, прихований за м'якою текстильною оббивкою та наповнювачем. Крісло оснащене розкладним механізмом алеко, що підійде для не надто високого рівня експлуатації. Розміри спального місця – 700x1900 мм, а у складеному вигляді меблі мають габарити 900x900 мм.

ВИКА Кресло Буковель

Крісло Буковель поєднує привабливий дизайн у класичному стилі та міцний надійний корпус, що забезпечує тривалу експлуатацію меблів протягом багатьох років. Встановлений механізм єврокнижка розрахований на щоденне використання, а самі меблі можуть стати постійним спальним місцем у будинку з розмірами 700x1450 мм.

Висновок

Обираючи розкладні крісла, приділіть особливу увагу саме механізму трансформації, враховуючи головні переваги та особливості, наприклад:

  • Акордеон: надійність, у зібраному вигляді він займає мінімум місця, можливо встановити ящик для білизни, має просторе спальне місце.
  • Викотний: компактність у складеному вигляді, велика площа спального місця в положенні "ліжко", зручність і простота у використанні.
  • Фаворит: підходить для щоденного використання, дозволяє встановити нішу, для білизни має простий принцип трансформації.
  • Алеко: допоможе швидко і без зайвих зусиль перетворити компактне крісло на спальне місце, при цьому не варто перевищувати навантаження більше 90 кг на спальне місце.
  • Єврокнижка: легкість трансформації, рівне спальне місце, ящик для білизни, можливість ставити меблі впритул до стіни.

Також варто враховувати матеріали корпусу та оббивку, розміри, допустиме навантаження та дизайн меблів.