Що собою являють відновлені картриджі?

При необхідності економії на витратних матеріалах для лазерних принтерів одним із найраціональніших варіантів є купівля відновлених картриджів. Оригінальний картридж, у якому після першого циклу експлуатації закінчився тонер, заведено називати першопрохідцем. Щоб відновити його, елемент розбирають, очищають його складові, замінюють світлочутливий циліндр (барабан) і засипають новий підхожий порошок, а потім акуратно складають конструкцію заново. Перед відновними роботами здійснюється діагностика, огляд корпусу на наявність пошкоджень, а після них, щоб переконатись у справній роботі елемента, проводять тестовий друк.

Заправка картриджів fullcartridge.com.ua і відновлення.

Фоточутливий барабан – це вал бірюзового відтінку, за допомогою якого здійснюється формування зображення. Робочий ресурс верхнього шару цієї деталі обмежений, тому її й замінюють під час реконструкції. Придбати першопрохідці пропонують спеціалізовані сервіси – так, за посиланням fullcartridge.com.ua можна купити такі картриджі, а також замовити роботи з обслуговування оргтехніки. При цьому на картриджі й послуги надається офіційна гарантія

Яким ресурсом володіють відновлені картриджі?

Ресурс якісно відновлених елементів не менший, ніж нових оригіналів, за умови якісного проведення роботи з ними. При цьому є два варіанти використання таких картриджів. Перший – це регулярно купувати їх для заміни, як заміщення новим картриджам. І другий – піддавати циклам повторного користування, з заправкою тонером. Так, відновлені картриджі можна заправляти, при необхідності замінюючи деталі, які вийшли з ладу. Така можливість доступна доти, доки збережена цілісність оригінального корпусу. У деяких випадках відновлені картриджі можуть витримувати до 15 заправок. Такий підхід дозволяє ще суттєвіше знизити затрати на друк, що особливо актуально для офісів з великим документообігом.

Які плюси використання відновлених картриджів?

Придбавши картриджі, які пройшли відновлення, власник принтера отримує:

  • Той самий оригінал, але за ціною, яка удвічі чи утричі нижча, ніж на нову фірмову продукцію. Відновлений екземпляр вже був раніше у експлуатації, тому його вартість настільки відрізняється.
  • Високу якість друку. Якісний розбір і збирання під час реконструкції, справні деталі та наявність оригінального корпусу – все це забезпечує чіткий друк без дефектів.
  • Гарантія якості, у випадку покупки в надійному сервісі. На відміну від придбання сумісних аналогів, правильно відновлений оригінал точно буде працювати справно і не нашкодить друкарській техніці.

Таким чином, відновлені картриджі є вигідною альтернативою придбанню вартісних оригіналів та ризикам при застосуванні сумісних копій.

Що слід мати на увазі, розглядаючи можливість купівлі відновленого картриджа?

Якщо важливе збереження заводської гарантії на техніку, краще все ж зробити вибір на користь нових оригінальних картриджів. В такій ситуації також не підійдуть і сумісні моделі від сторонніх виробників.

А коли власник техніки не вважає за потрібне зберігати право на гарантійне обслуговування, тут можна бути впевненим у безпечності та ефективності використання відновлених картриджів. Проблеми з ними можуть виникати лише тоді, коли реконструкція здійснюється без належного професіоналізму або недобросовісно: недотримання технології, дешевий тонер для заправки, неякісний світлочутливий циліндр. Аби уникнути пов’язаних із цим неприємних наслідків, обирати для співробітництва треба лише сервіси з доброю репутацією і наданням гарантії на товари та послуги.