Сьогоденні реалії диктують свої правила. Саме тому багато українських компаній перейшли на віддалений формат роботи. З цієї причини не дивно, що велика кількість керівників розмірковують про те, як же саме можливо не лише підтримати весь свій колектив, але й зробити так аби працівники та колеги не віддалилися один від одного, а навпаки лише згуртувалися?

Ви теж хотіли б знайти відповідь на це цікаве для вас питання? Повірте нам, вона вам більш ніж сподобається. Найкращим рішенням у цій ситуації буде звісно ж організація онлайн тимбілдингу, яку варто довіряти лише професіоналам та справжнім спеціалістам своєї справи.

До кого саме звернутися якщо потрібно організувати тімбілдінг в режимі онлайн?

Якщо ви хотіли б організувати онлайн тімбілдінг в Україні, але на превеликий жаль, у вас немає досвіду у цьому, не варто раніше часу починати сумувати та розчаровуватися. Тим більше не варто завчасно відмовлятися від ідеї. Сьогодні втілити абсолютно всі ваші мрії та фантазії в реальність допоможуть професійні спеціалісти сучасного українського агентства «Prime Event», котре понад чотирнадцять з лишнім років успішно займається організацією та проведенням різноманітних заходів та свят. В арсеналі компанія має:

  • понад 2750 успішно організованих унікальних заходів;
  • понад двадцять міст нашої прекрасної України, де спеціалістами агентства «Prime Event» було створено унікальні та різноманітні й не схожі одна на одну події;
  • наявність у базі більш як шести тисяч різноманітних послуг на будь-який смак та вподобання.

Як саме буде приходити онлайн захід?

Все досить просто. Замовник приїздить в студію агентства «Prime Event» або ж студія приїде безпосередньо до замовника. Після проведення монтажу обладнання та виставлення вірного світла, спікерам буде завчасно проведено інструктаж, далі відбуватиметься сам онлайн захід.

Онлайн заходи можна проводити не лише в реальному часі, але й в записі. Для різноманітних корпоративних заходів в режимі онлайн також представляється чудова можливість організації у приміщення агентства повноцінної сцени, де також буде все необхідне для заходу обладнання або ж навпаки невелика лед сцена, на якій можуть виступати:

  • директор компанії;
  • спікери;
  • музиканти;
  • ведучий;
  • артисти.

У вас залишилися питання стосовно проведення заходу? Хочете отримати більш детальну консультацію стосовно незрозумілих для себе моментів від фахівців «Prime Event»? У будь-якому випадку без особливих роздумів та вагань звертайтеся. Гарантуємо вам те, що разом із професіоналами своєї справи, що ними являються «Prime Event», ваш онлайн тімбілдінг та будь-який інший захід зі святкуванням пройде на найвищому рівні та гарантованого запам'ятається вам надовго.