Сенс жижи для пода полягає у її складі, а саме – у сольовому нікотині. Цей компонент став справжнім трендом у вейпіндустрії. Вся справа у швидкому засвоєнні нікотину людським організмом.

Сольовий нікотин - різновид звичайного нікотину, в який додають кислоту, в результаті виходить склад з PH 6-7 одиниць. Ця кислотність максимально схожа на кислотність людського організму. Сольові рідини мають високу концентрацію. Можна купить жижу для пода. Це вважається практично максимумом міцності.

Особливості та переваги сольового нікотину

Нікотинові солі максимально схожі за складом до звичайного нікотину, який міститься в тютюновому листі. Однак при парінні сольового нікотину виділяється менше пари, і він набагато безпечніший. Звичайно, сольовий нікотин також викликає звикання. Продукт має міжнародний відповідний сертифікат. Речовина була винайдена у 2015 році, а на українському ринку з'явилася у 2018 році, справивши справжній фурор.

Основне - сольовий нікотин швидко засвоюється організмом, має меншу кислотність, хімічно чистий продукт, без домішок, не дратує горло, ідеальний для малопотужних подів.

Плюси сольових рідин:

Швидке насичення. Короткі та ефективні перекури. Немає тротхіту та інших неприємних відчуттів у горлі. Використовується у малогабаритних пристроях малої потужності. Мінімальна витрата за рахунок високого дозування. Широкий вибір смаків.

Слід зазначити, що парити сольові рідини потрібно вкрай акуратно. Так як легко отримати передозування, цей процес досить неприємний.

Міцність сольових рідин:

20-30 мг/мл – легкі рідини, у яких нікотин майже не відчувається. 30-40 мг/мл – середня міцність, нікотин вже відчувається. Від 40 до 65 мг/мл – висока міцність, потребує досвіду паріння. Де придбати сольові рідини в Україні?

Замовити сольові рідини можна дешево в інтернет-магазині. Найкраще, якщо це буде магазин Vaper`s Lab. Детальніша інформація доступна тут.