Просуванню в інтернеті варто приділяти багато уваги адже неможливо собі уявити сьогодні успішний бренд або продукт, який би не можна було знайти, використовуючи соціальні мережі або пошукові системи. Саме завдяки якісному просуванню компаніям вдається досягати значних результатів, виводити бізнес на якісно новий рівень та отримувати більші прибутки. Але, варто розуміти, що в кожному конкретному випадку методики просування та способи досягнення цілей не будуть універсальними – те, що ідеально підходить одній компанії може бути зовсім недоречним для іншої. Від якості розробки рекламної стратегії та обраних для цього методів буде напряму залежати успішність просування та його результативність.

Компанія Star Marketing як досвідчений фахівець із просування компаній в мережі має в своєму розпорядженні необхідні ресурси та команду вузькоспеціалізованих фахівців, яким під силу виконати усі поставлені задачі та розробити саме таку маркетингову кампанію, яка буде працювати на клієнта. Основними перевагами співробітництва з агенцією стане гарантований результат, жорстке дотримання термінів та відсутність будь-яких проблем з боку фільтрів та алгоритмів (як до речі часто трапляються із неспеціалістами). Проконсультуватися з фахівцями та отримати приблизний план робіт за Вашим проектом можна на сайті компанії, залишивши заявку.

Як підібрати правильний підхід до просування? Чи у всіх випадках потрібна оптимізація та SEO?

Безумовно, кожен клієнт, а отже й кожен сайт – унікальний і неповторний, так само як і сторінки в соціальних мережах, а отже – для розробки пропозиції, позиціонування та правильної комунікації з клієнтом треба враховувати унікальні та неповторні особливості. З іншого боку, просування в мережі представляє собою дуже стандартну технологію, яка потребує від власника сайту:

  • Наявності функціонального, правильно структурованого ресурсу, яким легко користуватися. В даному питанні буде набагато важливіше не дизайн та картинка, а саме юзабіліті ресурсу, але й про адаптивність дизайну забувати не варто (особливо у випадку із сайтами на WordPress).
  • Формування правильного контенту, який буде вміщувати в себе всі необхідні для просування елементи, в тому числі й ключові слова, корисну інформацію, яка несе відповіді на запити клієнта. Контент, який має на меті лише просування без інформативного змісту вже давно перестав бути актуальним, ба більше – може стати причиною проблем.
  • Контролю за швидким завантаженням сторінок ресурсу, в тому числі й для мобільних пристроїв. Вважається, що сайт, який має коректну мобільну версію буде мати кращі позиції в видачі.

Загальні правила оптимізації будуть дієві для будь-яких сайтів, незалежно від платформ, де вони створені та особливостей, які мають. Унікальні ж підходи та особливості варто пропрацьовувати в індивідуальному порядку, враховуючи специфіку ресурсу, цільову аудиторію, бажані результати та бюджет маркетингової кампанії. Тільки завдяки такому підходу, який включатиме стандартні методики та унікальні підходи вдастся гарантувати сталий та довготривалий ефект від роботи маркетологів. Більш детально саме про просування сайтів на WordPress Ви можете почитати тут https://star-marketing.com.ua/seo/wordpress/. Також на офіційному сайті агенства Ви можете залишити заявку для зв'язку з менеджером та проконсультуватись з фахівцем, використовуючи підходящий спосіб.