Нова популярна азартна гра Авіатор привертає до екранів комп'ютерів і смартфонів десятки тисяч користувачів. Хтось грав кілька раундів і перестав грати. Інші продовжують стежити за польотом літака і щодня намагаються взяти найвищий коефіцієнт.

Потрібно розуміти, що всі люди мають певні фінансові можливості. В азартних іграх дуже важливо грати на гроші, з якими не пошкодуєте розлучитися. Тому бюджет гри є одним із ключових елементів, навколо якого будується ваша гра, використовувані тактики та стратегії. Також необхідно обирати надійні сервіси рівня https://aviator-games.review, щоб не було сумнівів у чесності та прозорості ігрового процесу.

Враховуючи різні фінансові можливості, ви можете спробувати одну із запропонованих тактик гри. Розглянемо їх докладніше. Ви приймете остаточне рішення. Але досвід тисяч гравців показує, що поєднання тактик і застосування різних стратегій - найефективніший спосіб знайти «свою» гру і ритм у захоплюючій розробці під назвою «Авіатор».

Тактика мінімального ризику

Варіант для тих, хто має обмежений бюджет. Або для початківців гравців, які тільки знайомляться з грою Авіатор онлайн, і ще не готові грати на великі гроші. У цьому випадку ідеально підходить тактика мінімального ризику.

Суть тактики полягає в тому, щоб робити ставки на невеликі суми. Перевагою гри «Авіатор» є те, що гравець може встановити автоматичну зупинку гри в момент, коли літак буде на заданому коефіцієнті. Наприклад, для мінімального ризику вони роблять ставку і вибирають коефіцієнт 1,1 або 1,2.

Після кількох успішних раундів можна спробувати збільшити коефіцієнт. Ризики стають вищими, але зростають і шанси отримати солідну суму.

Недоліком тактики є те, що при виборі коефіцієнта 1,1 вам доведеться пройти багато раундів, щоб отримати відносно хорошу суму. Також не забувайте, що політ літака може зупинитися при коефіцієнті нижче 1,1.

Тактика помірного ризику

Ця тактика заснована на очікуванні коефіцієнтів на рівні 2-3. Як показує ігрова аналітика Aviator, шанси, що такі коефіцієнти випадуть у раунді, становлять близько 40%.

Важливою перевагою є можливість збільшити свою ставку в 2-3 рази. Мінусом є ризик втрати грошей між успішними раундами.

Тактика високого ризику

Один із способів виграти по-крупному – дочекатися дійсно високих коефіцієнтів. Варіант для тих, кому пощастило в житті.

Коефіцієнти на рівні 40-100 зустрічаються дуже рідко. Але вони існують, про що свідчить вивчення круглої статистики. Якщо стежити за статистикою і бачити, в які періоди часу з'являються високі коефіцієнти, це дозволить вам успішно використовувати тактику високого ризику.

Правильним рішенням для гравця буде поєднання різних тактик і стратегій. Не потрібно постійно ризикувати великими сумами грошей. Але через постійну гру на мінімальних ставках інтерес до ігрового процесу сильно знижується. Тому варто зробити хоча б одну велику ставку. Виберіть правильний момент, щоб піти на великий ризик. Для цього стежте за статистикою, дивіться зміни коефіцієнтів від раунду до раунду. Таким чином ви збережете інтерес до гри, і при цьому отримаєте відмінні шанси збільшити свою ставку в кілька разів