Отримання довідки для абітурієнтів форми 086 - тривалий процес, що потребує відвідування великої кількості вузьких спеціалістів. Всі ви знаєте, як багато часу це займає. Безкінечні черги, відсутність лікарів через чергові відпустки, необхідність відвідування кількох медичних закладів чи відділень в різних кінцях міста - це лише невеликий перелік підстав , через які оформлення документу може зайняти близько тижня.

Цінуєте свій час? В нашому медичному центрі ви зможете отримати довідку 086 всього за один день без присутності. Швидко та зручно, чи не так?

Законодавство чітко встановлює вимоги до отримання довідки 086/0. Вона потрібна будь-якій особі, що має намір вступити до навчального закладу, незалежно від рівня акредитації. Тому, якщо ви хочете продовжити навчання в ВНЗ, профтехучилищі, коледжі тощо, уникнути проходження лікарів різних спеціальностей не вдасться.

Форма 086 - це лікарське заключення, що видається на підставі медичного огляду та даних амбулаторної карти пацієнта у наступних спеціалістів:

 • терапевта/сімейного лікаря/педіатра;
 • гінеколога;
 • отоларинголога (ЛОРа);
 • хірурга;
 • невролога;
 • окуліста;
 • лікарів іншої спеціалізації при перебуванні на обліку у спеціаліста.

В довідці міститься інформація на основі даних карти планових профілактичних щеплень. Крім того, для її заповнення необхідно здати аналізи, пройти рентгенологічне обстеження і т. д.

Зважаючи на завантаженість вузьких спеціалістів, їх залученість в усі лікарські комісії, проходження такого огляду потребує значних затрат часу. Але не в нас. Робота медичного центру побудована таким чином, що оформлення довідки 086/0 займе лише 1 день.

Скільки дійсний документ?

Відповідно до вимог законодавства форма діє протягом 1 року від дня видачі. У нас можна купити тільки оригінальну довідку 086. Тому ми не можемо видати документ більш тривалої дії.

Як отримати довідку в м. Прилуки?

Купити довідку 086/о без проходження лікарів ви можете звернувшись до нас. Витративши до 15 хвилин на заповнення форми на сайті та спілкування з менеджером, отримаєте документ уже завтра.

Спеціаліст зв'яжеться з вами для уточнення необхідної для оформлення довідки інформації. Ми гарантуємо анонімність та повний захист персональних даних. Вся отримана інформація використовується виключно для заповнення документа.

Після узгодження деталей документ відразу передається в роботу команді. Ми співпрацюємо з усіма медичними закладами Чернігівської області, тому можемо швидко підготувати для вас довідку 086. Ви отримаєте документ уже наступного дня в найближчому поштовому відділенні. Не потрібно витрачати час не тільки на відвідування поліклініки, а й на дорогу до нас.

Чому варто обрати наш медичний центр?

У вас все ще залишились сумніви? Тоді розповімо вам про наші переваги:

 • Оригінальні документи. Медична документація пройде будь-яку перевірку не тільки в навчальному закладі, а й в інших органах. Довідки виписують та заповнюють ліцензовані лікарі. Живі підписи, мокрі печатки та штампи гарантовані.
 • Швидкість. Працівники медичного центру підготують і відправлять довідку всього за 1 день. Вам не потрібно хвилюватися, чи встигнете отримати документ до дати подачі у навчальний заклад.
 • Досвід. Ми працюємо не один рік. Задоволені клієнти завжди повертаються та рекомендують нас друзям та знайомим.
 • Дистанційний формат. Вам не потрібно витрачати час і їхати в медичний центр в Прилуках Чернігівської області. Отримайте довідку 086 в найближчому поштовому відділенні. Ми працюємо по всій Україні, тому в разі необхідності організуємо оформлення документа з м. Чернігів або будь-якого регіону.
 • Доступна ціна. Вартість послуг медичного центру залишається доступною, незалежно від ситуації в країні. Ціни на сайті остаточні та не містять прихованих платежів. Це значно дешевше, ніж шукати посередника, який допоможе вам з медичним оглядом без черг в найближчій поліклініці.

Залишились питання? Залиште заявку на сайті medservis. Ми зв’яжемось з вами та допоможемо купити довідку 086 без відвідування лікарів всього за 1 день.