Крипто-кредит – це цифровий аналог банківського кредиту, який дає можливість отримати позику в криптовалюті буквально за кілька хвилин з мінімумом кроків. Крім того, ви також можете надати іншим користувачам можливість використовувати свої цифрові активи для різних цілей, отримуючи пасивний дохід. Процес отримання та надання криптозайму має ряд особливостей та переваг, які зробили цю процедуру популярною та затребуваною в цифровому середовищі.

Ключові моменти, які варто знати про криптокредити

Цифрові позики – інструмент, який має ряд ризиків. Проте при правильному використанні може принести переваги як одержувачу позики, так і позикодавцю. Кредити в крипто – це зобов’язання, які передбачають програми кредитування, що пропонують вигідну відсоткову ставку для кожної зі сторін.

Однак важливо враховувати, що вартість цифрових монет може значно змінюватися, і в разі великих коливань може виникнути ризик втрати застави або додаткові витрати. Також слід брати до уваги технічні ризики, пов'язані з криптовалютними гаманцями та платформами. Варто детально вивчати запропоновані програми, та обирати майданчики, які здатні гарантувати ліквідність процесу та безпеку таких миттєвих позик.

Переваги цифрового кредитування

До головних переваг отримання та надання криптовалюти в кредит варто віднести наступне:

  • Збереження володіння цифровими монетами.

Користувачі можуть використовувати свої криптовалютні активи як заставу для отримання кредиту, не втрачаючи при цьому власність над цими монетами. Це особливо важливо для тих, хто вірить в потенційне зростання вартості своїх криптовалют без ведення активної крипто-торгівлі.

  • Ліквідність без продажу.

Криптокредити дозволяють отримати доступ до ліквідності, не продаючи власні активи. Це важливо для тих, хто хоче уникнути втрати потенційного прибутку, якщо в подальшому буде зростати у вашої криптовалюти курс.

  • Швидкість та простота процесу.

У порівнянні з традиційними банківськими процесами цифрове кредитування – просте та швидке, бо передбачає мінімум кроків. Технологія блокчейну дозволяє автоматизувати багато етапів, що спрощує процес надання та отримання криптопозики.

  • Нові можливості для торгівлі.

Криптокредити відкривають доступ до нових можливостей для торгівлі та інвестування. Користувачі можуть використовувати кредит для придбання додаткових криптовалют або для участі в інших фінансових операціях.

Зверніть увагу, що крипто-кредит без застави не надається більшістю платформ. У більшості випадків такий варіант пропонують шахраї, які хочуть викрасти або ваші гроші, або ваші особисті дані. Перед тим як використовувати інструмент, зважте всі «за» та «проти», дізнайтесь все про криптогроші, що це, та які вони мають особливості використання.