У лікуванні розладу аутистичного спектру фахівці найчастіше використовують власний (аутологічний) біоматеріал хворого. Але трапляються випадки, коли такої можливості немає. Таке буває, коли батьки не зберігають кров з пуповини дитини при народженні (багато хто не знає про таку послугу та її важливість). Також аутологічні клітини неможливо взяти, якщо є медичні протипоказання до забору кісткового мозку.

В якості біоматеріалу може використовуватися кров пуповини брата, сестри хворого малюка. Зазвичай лікарі-генетики попереджають сімейні пари про ризик народження малюка аутиста, якщо у них були подібні патології. У такому разі лікар рекомендує взяти на зберігання кров із пуповини.

Також трапляються випадки, коли батьки зберігають кров пуповини другої дитини, якщо перша народилася з ознаками РАС. Такий вчинок цілком виправданий з огляду на цінність цього біоматеріалу, джерела будівельних клітин.

Коли допускається застосування донорських клітин для корекції РАС у дітей:

  • Вік пацієнта старше 3-х років.
  • Відсутність медичних протипоказань.
  • Генетична сумісність матеріалу реципієнта та донора мінімум на 50%.

Більш детальна інформація про те, як отримують даний біоматеріал та проводять лікування аутизму в Прилуках, надана на сайті autism-mmc.com.ua. Ці процедури проводять в одному з найпопулярніших у Грузії закладів – в медичному центрі ім. Мардалейшвілі. Клініка має високий рейтинг серед європейських клінік завдяки високій якості процедури, демократичній вартості, а також логістичній доступності.

Чому вибір МЦ Мардалейшвілі для корекції аутизму в Прилуках клітинною трансплантацією вважається найкращим:

  • Висока ефективність інноваційної методики, підтверджена практикою та численними позитивними відгуками пацієнтів.
  • Наявність у лікарів грузинського медичного центру багатого досвіду в терапії аутизму, безліч реалізованих протоколів, історій одужання пацієнтів.
  • Найбільш комфортні умови для перебування зарубіжних клієнтів.
  • Допомога в організації приїзду для лікування РАС на базі клініки.
  • Демократична вартість (на порядок нижча, ніж вартість цієї процедури в країнах Європи).

Терапевтичний ефект, який очікують від клітинної трансплантації у лікуванні РАС

Відповідно до практики, найвищого результату досягали фахівці під час використання аутологічного матеріалу. Також важливо, щоб процедура проводилась у ранньому віці. Звичайно, найчастіше на лікування привозять і старших діток (вже шкільного віку). Тож у ряді випадків найкращим рішенням стане використання донорського матеріалу. Цей підхід дозволить призупинити прогрес захворювання, надати позитивний вплив на патогенез аутизму, підвищити здатність організму до самовідновлення.

Донорський матеріал являє собою такий же генетичний код, тільки з даними, що відрізняються. Донорські клітини імунна система організму не відкидатиме, вони сприймаються як споріднені. Тому будівельні клітини донора також проникають до патологічно змінених зон мозку та виконують реконструкцію генетично «неправильних» тканин.

Корекція аутизму в Прилуках клітинною технологією абсолютно безпечна. Перед використанням біоматеріал донора та пацієнта перевіряють у лабораторії. Вводиться суспензія інтравенно. У разі збігу генетичного матеріалу більш ніж на 80%, можливе інтратекальне введення (у цьому випадку ефективність процедури буде вищою).

Щоб пройти корекцію аутизму у дітей донорськими базовими клітинами та отримати максимально високий та тривалий результат, запишіться до грузинського медичного центру Мардалейшвілі.