Багато хто чув про такі штори, як блекаут. Йдеться про спеціальний різновид виробів, виготовлені зі щільної тканини. Матеріал здатен повністю блокувати світло, завдяки багатошаровій структурі. Може бути додаткове вінілове чи акрилове покриття.

Для того, щоб купити такі штори у Дніпрі, достатньо завітати до онлайн-магазину, де представлені різні варіанти. Вибрати можна те, що стане ідеальним варіантом навіть для самих вимогливих клієнтів.

Вироби були створені для того, щоб не допускати у кімнату світло. Таким чином створюється ефект темряви, навіть якщо наразі світлий день. Тобто, штори не пропускають сонце узагалі, що дуже важливо, коли потрібно лягти спати вдень чи просто створити атмосферу темряви.

Головна функція таких штор полягає у тому, щоб забезпечити ідеальне затемнення у приміщенні. І не має значення, який наразі час доби. Штори надають можливість керувати рівнем освітленості у приміщенні.

Переваги які отримує власник блекаут штор

Штори блекаут варто вибрати з наступних причин, які розглянемо нижче:

  • Штори блекаут здатні блокувати світло ззовні з максимальною ефективністю. Для цього використовується спеціальна тканина, що містить додаткове вінілове та акрилове покриття. Таким чином повністю виключається попадання світла у кімнату;
  • Якщо прагнете отримати темну кімнату навіть серед білого дня, тоді блекаут-штори стануть незамінним рішенням;
  • Крім того, що штори здатні блокувати світло, вони мають ще одну корисну властивість. Яка полягає у створенні шумоізоляції. Оскільки використовуються щільні тканини, з наявністю додаткових прошарків, то це може частково гасити шум з вулиці;
  • Ще однією перевагою являється те, що такі штори можна використовувати у зимови сезон. Блекаут-штори зменшують теплові втрати, що особливо важливо для тих, хто проживає у приватних будинках та квартирах, що розташовані на перших поверхах.

Для того, щоб придбати блекаут-штори, варто переглянути каталог у салоні штор.

Якісні блекаут-штори недорого

В салоні штор «Маркізалюкс» представлені різні варіанти виробів, які забезпечать комфорт та затишок у приміщенні. Вибрати можна саме те, що стане найбільш оптимальним рішенням, виходячи з особистих очікувань.

Після того, як клієнт залишить заявку, потрібно недовго зачекати, щоб отримати відповідь від менеджера. Професійний консультант допоможе визначитися і вибрати те, що подарує очікуваний результат.