У Прилуках жорсткий карантин не діє.
08:36, 10 січня 2021 р.
Надійне джерело

Коронавірус - Forever!

У Прилуках жорсткий карантин не діє.
Коронавірус - Forever!

Пам’ятаєте... у Російській імперії було таке: жорсткість законів компенсувалася їх повним ігноруванням!
Саме це можна сказати про Україну при режимі Зє!

Нещодавно нашим рідним кабміном було оголошено, що після новорічних свят буде жорсткий карантин! Пардон.., за сучасним "моднім" виразом - локдаун! Але... на те ми й Україна, щоб трошки підправити закордонні визначення. Це у них там, за кордоном, поліція слідкує за виконанням правил карантину, і якщо ти без відповідного дозволу йдеш вулицею, скажімо, в Італії, тебе оштрафують на таку чутливу суму, що будеш довго згадувати і після карантину! А у нашому випадку це можна назвати просто - даун! Без лок... Бо на карантин-локдаун, м’яко кажучи, власники торгових закладів просто поклали болт на 36!

Перший день жорсткого українського "дауну", без лок... 8 січня, 17:27. Я йду вулицею Юрія Коптєва. І на цій вулиці, у самому центрі міста, на самій видноті, ввечері, відчинені кожні 6 торгових точок з кожних 10 щонайменше! Не зважаючи на те, чи це аптека, чи це продуктовий магазин, чи це звичайний ганделик із промисловими товарами! Всі працюють на ховаючись!

Але то - вечір, коли більша половина торгових точок вже зачинена! А що ж тоді було вдень? Та працювало ще більше!

Не дарма нас, українців, у «лихі 90-ті» довго й різноманітно впродовж більше 10 років вчили не звертати увагу на державу! Як казав один мій добрий знайомий, до речі - підприємець, який має декілька автозаправних станцій, я не звертаю увагу на державу, бо якщо на неї зважати, вона починає зазнаватися, лізти у всі мої справи і заважає жити!

От ми й навчились. З однієї сторони активно побігли забирати обіцяні 8 тисяч гривень одноразової "допомоги", а з іншої - як працювали раніше під час карантину, так і працюємо! Я навіть спочатку для себе хотів запам’ятати декілька торгових точок і назв... але, поглянувши навколо, зрозумів, що нема сенсу це робити, адже їх працює дуже багато! Скажу тільки, що найперше - і не вперше під час карантину! - виблискувала робочими вогнями величезна торгова мережа на місці колишнього цеху №9 біля залізничного мосту! Ну а менші й зовсім малесенькі - про них і мови нема, працюють, починаючи від магазинів якраз навпроти міської ради. І абсолютно така ж ситуація на вулиці Вокзальній!

Справедливості заради треба сказати, що є й такі підприємці, які виконують рішення уряду! Але їх назагал небагато.

Ну от тому й не дивно, що під час новорічних свят, коли люди більш-менш сиділи вдома за святковими столами, то й нових випадків захворювання було менше 5 тисяч на добу. А ось настав наш післясвятковий "даун", запрацювали ті, хто не працював у свята, то й маємо вже на суботу 5011 нових хворих. А це ж тільки другий день жорсткого карантину.

Також було би добре, щоб кабмінівські рішення не просто видавалися як такі собі "відосики" у фейсбуках, а ще, як у цивілізованій Європі, контролювалось їх виконання! Нажаль, наша поліція проходила й проїздила повз ці торгові заклади і ніяк не реагувала.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#карантин #підприємці #магазини

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Саша
10 січня 2021 р., 10:05
Саме так. Працювали окрім Епіцентру магазини мобільного зв’язку, що у торговому ряду навпроти Коптєва, 10, працював магазин Алло у самому центрі, на Вокзальній працювали магазини при вході у магазин Едем. Поліція, яка повинна була б слідкувати за виконанням вимог карантину, просто спокійнісінько проходила поруч.
Саша
10 січня 2021 р., 10:29
Очень интересная ситуация наблюдалась в ресторане Леон, так кажется называется. Ну тот который против школы №7. Там всё светилось как всегда, обслуживющий персонал был на рабочих местах, но в зале клиентов явно не было, зато под вывеской топталась молодёжь.
live comments feed...