• Головна
  • Знову пікет проти нових цін на газ та електрику
18:54, 18 січня 2021 р.
Надійне джерело

Знову пікет проти нових цін на газ та електрику

Знову пікет проти нових цін на газ та електрику

2021.01.18. У Прилуках знову акція проти нових тарифів на газ та електроенергію.

  Минулого тижня в центрі під пам’ятником Шевченку збиралися прилучани, близько 600 з них поставили підписи під зверненням на адресу керівництва держави щодо зниження цін.
  Знову ж зібралися тому, що люди вже отримали платіжки із великими сумами за газ та доставку газу. Тому вирішили, не дивлячись на мороз, збирать підписи і подавать керівництву міста. Надалі люди, у випадку, якщо на їх звернення не буде реакції, готові перекривати дороги.  Прилучани не вірять у обіцяне прем’єром зниження ціни на газ на час опалювального періоду, вони впевнені, що на осінь олігархічні структури знову піднімуть ціни і повернуть те, що недоотримали зараз.
  Акцію протесту проти високих тарифів у Прилуках організувала Всеукраїнська асоціація підприємців та споживачів. Закон про так званий "ринок газу" вони називають не адаптованим до українських реалій. Вони пропонують за основу для розрахунків брати ціну не європейську, адже там вищий рівень життя, а свою українську, до неї додавати 30% на всі послуги, витрати і рентабельність, і саме це і буде реальна ціна газу, що видобувається в Україні і який якраз і йде на потреби населення.
  - Наше звернення відправили до Президента, до Верховної Ради, до голови НКРЄКП і до Прем’єр-міністра, - розповідає Марина Паянок, голова ГО «Всеукраїнська асоціація підприємців і споживачів», - і начебто зараз чекаємо відповіді. Але кажуть, що на ці звернення ніхто ніколи не відповідає. Будемо сподіватись на те, що все таки нам дадуть відповідь, тому, що проблема дуже актуальна.
  Марина Паянок каже, що зв’язувалися із депутатами всіх рівнів - обіцяють допомогти.
  Люди не вірять у справедливість плати за транспортування газу та обслуговування мереж. Існує така думка, що цей тариф завищений в рази.
  Для пенсіонерів Україні нові тарифи на газ та електроенергію стали справжнім шоком!
  Ініціатори акції продовжують збір підписів прилучан проти високих тарифів. Наступне зібрання запланували на п’ятницю 22 січня. Вони сподіваються, що до того часу вже отримають якийсь результат.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#газ #тариф #електроенергія #підвищення #протест #акція #проти #центр
live comments feed...