• Головна
  • Епідемічний стан Прилуччини на 21 січня 2021 року
01:55, 21 січня 2021 р.
Надійне джерело

Епідемічний стан Прилуччини на 21 січня 2021 року

Епідемічний стан Прилуччини на 21 січня 2021 року

2021.01.21 Коронавірусна хвороба у Прилуках іде на спад. Принаймні поки що.

Коронавірусна хвороба у Прилуках іде на спад, констатують лікарі первинної ланки. Пік захворювання медики спостерігали в листопаді.

Очікувалось підвищення захворюваності після новорічних свят, але на щастя цього не спостерігається. І сприятливі погодні умови і жорсткий карантин вплинули на покращення епідеміологічної ситуації у місті. Досі сімейні лікарі не зафіксували жодного захворювання на грип серед населення, а це значно спрощує встановлення діагнозу захворювання на Covid-19.

На амбулаторному лікуванні станом на 21 січня перебуває 75 містян з діагнозом Covid-19. Сімейні лікарі працюють в штатному режимі. Їх роботу значно спрощує зменшення кількості пацієнтів на прийомі.

Людмила Слободенюк, головний лікар Прилуцького міського центру первинної медико-санітарної допомоги, має думку, що більша частина уже перехворіла, хоча зазначає, що напевне не всі люди, які хворіли, зверталися до лікарів.

Епідемічний стан Прилуччини на 21 січня 2021 року, фото-1, С. Краснощок

С. Краснощок


Коронавірусну хворобу медики підтверджують як за допомогою швидких тестів, які є в достатній кількості, так і за допомогою ПЛР-досліджень у Чернігівському лабораторному центрі. Від початку цього року було відправлено 104 зразки.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#епемія #ковід #Прилуччина #первинна ланка #медицина #лікарі
live comments feed...