• Головна
  • Про навчання студентів в період жорсткого карантину
02:54, 21 січня 2021 р.
Надійне джерело

Про навчання студентів в період жорсткого карантину

Про навчання студентів в період жорсткого карантину

2021.01.21 Прилуцькі студенти під час карантину навчаються в режимі он-лайн.

Так наприклад, Прилуцький медколедж транслює відеолекції з 13 січня. Одразу після канікул почалося дистанційне навчання. Але вже з 25 січня коледж переходить на інший формат роботи. Студенти отримуватимуть практичні знання у стінах закладу. Проте теорія й далі буде он-лайн.

За словами директора закладу Тетяни Котляр, дистанційне навчання та очне чергується в залежності від груп. Також використовується різний час занять для першої і другої змін.На змішану форму навчання з 25 січня переходить і професійний ліцей. У другому півріччі починатимуться випускні іспити, державна підсумкова атестація, підготовка до ЗНО.

Дистанційне навчання у професійному ліцеї почали трохи пізніше - з 17 січня. Нині у ліцеї навчається 309 учнів, 120 з них навесні закінчують ліцей.

Специфіка професійно-технічно навчального закладу є у тому, що на практичне відпрацювання умінь і навичок йде 70 відсотків часу. Учні навчаються у підгрупах по 12-15 чоловік, що не забороняється карантинними заходами.

За словами в.о. директора Гуманітарно-педагогічного фахового коледжу Оксани Мельничук коледж вже з 25 січня також продовжить навчання за змішаною формою, як це було у першому  семестрі. Перші та другі курси навчатимуться позмінно з третіми та четвертими, зміна триває два тижні. Так триватиме щонайменше до кінця карантину, визначеного урядом. Виняток планується для других курсів, у яких на кінець навчального року запланована сесія ЗНО.

24 січня завершується і двотижневе дистанційне навчання у Агротехнічному коледжі і з понеділка 25 січня студенти отримуватимуть знання за змішаною формою навчання.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#студенти #навчання #карантин #он-лайн
live comments feed...