• Головна
  • Укроборонпром мріє про другу «Мрію»
23:40, 23 січня 2021 р.
Надійне джерело

Укроборонпром мріє про другу «Мрію»

Укроборонпром мріє про другу «Мрію»

2021.01.23  Державний концерн «Укроборонпром» має плани для добудови другого літака «Мрія»

Але добудувати другу «Мрію» - питання отримання замовлень на неї. Тобто ті компанії, які готові замовляти перевезення вантажів цим літаком.

Як сказав гендиректор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв, зараз тривають переговори із кількома країнами та компаніями.

Побудований на 70% планер другої «Мрії»
«На початку лютого плануємо відвідати одну з найбільших виставок у Бангалорі, в Індії, з пропозиціями від ДП «Антонов» ДК «Укроборонпром» про співпрацю в галузі авіації, авіоніки та реалізації спільних проєктів», - сказав Гусєв.

А ось Сергій Бичков, в.о. генерального директора ДП «Антонов», яке у складі ДК «Укроборонпром», не має сумнівів, що другу «Мрію» вдасться добудувати. Він сказав зокрема, що майже добудований планер є, але немає двигунів та авіоніки.

Другий Ан-225 у ангарі
Як відомо, «Мрія» створювалась як частина комплексу «Мрія - Буран» для повітряного запуску космічної системи «Буран». А для стабільности системи треба не один, а два літаки, на випадок, якщо виникнуть неполадки у  якогось з літаків.

Побудована на 70 відсотків друга «Мрія» вже 31 рік стоїть у спеціальному ангарі, і вона у ідеальному стані. І антонівці готові завершити будівництво, були б на те гроші.

Зазначимо, що у жовтні 2020 року віцепрем’єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявив, що можливість добудувати другий Ан-225 розглядає Туреччина.

З початком пандемії навесні 2020 року найбільший вантажний літак світу регулярно доправляв у різні країни гуманітарні вантажі - медичне устаткування та матеріали для боротьби з новою хворобою.

За матеріалами Укрінформ та zn.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Мрія #добудова #Ан-225 #Антонов #Укроборонпром
live comments feed...