• Головна
  • Проект закону про зброю скоро буде на розгляді у Раді
22:13, 25 січня 2021 р.
Надійне джерело

Проект закону про зброю скоро буде на розгляді у Раді

Проект закону про зброю скоро буде на розгляді у Раді

Під час брифінгу, на якому обговорювались підсумки засідання погоджувальної ради, голова ВР Дмитро Разумков повідомив, що проект закону про легалізацію медичного канабісу на засіданні Верховної Ради цього тижня опрацьовуватися депутатами не буде. А от закон про зброю буде розглянуто вже найближчим часом.

Цитата Разумкова: «Щодо медичного канабісу… На цьому тижні такого законопроекту немає. Щодо легалізації зброї (це не легалізація зброї, а закон про зброю), він точно буде не простий. Він є в порядку денному, найближчим часом він потрапить до Верховної ради і буде розглядатись. Говорити зараз про рівень його підтримки або тих, хто буде виступати проти, поки що зарано – варто ще опрацювати це питання в плані підтримки».

Нагадаємо, що 20 січня під час засідання комітету ВР з питань правоохоронної діяльності було погоджено проект закону №4335 «Про обіг цивільної вогнепальної зброї та бойових припасів до неї». Ним передбачається запровадження Посвідчення власника зброї, за аналогією із Посвідченням водія. У цьому Посвідченні мають зазначатися категорії зброї, яку може мати власник Посвідчення. На кожну одиницю зброї плановано впровадити технічний паспорт, де будуть зазначені відомості про власника та серійний номер зброї.

Джерело - сайт Українських національних новин.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ВР #Разумков #закон про зброю
live comments feed...