• Головна
  • День студента у медичному коледжі
19:54, 25 січня 2021 р.
Надійне джерело

День студента у медичному коледжі

Студенти медколеджу

Студенти медколеджу

Щорічно в Україні 25 січня відзначають два свята - День студента та Тетянин день.

Саме Тетяна вважається покровителькою студентства та заступницею дівчат на ім’я Таня, вона допомагає вчитися, у неї просять ясного розуму і доброї пам’яті. І саме 25 січня студенти повернулися до навчання.

День студента зі зрозумілих причин відзначали без гучних заходів та концертів, проте з душею та привітаннями. Чи не найбільше поздоровлень на свою адресу цього святкового дня почули Тетяни. Їх у медколеджі п’ятеро - троє серед студенток та дві серед викладачів. Найголовніша з усіх - директорка Тетяна Котляр.- Студенти повинні в цей день веселитися, святкувати... Є таке... повір’я, що не можна в цей день торкатися до конспектів та лекцій. Але, звичайно, як директорка я не можу це говорити своїм студентам. Але це все свято, це все - позитивні емоції, - каже Тетяна  Котляр.

Тетянин день має свої традиції як серед студентства, так і в народі. Вважається, що в це свято на останній сторінці заліковки потрібно намалювати будиночок з трубою. Чим довший буде дим, тим легше і успішніше навчання у новому році.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День студента #медколедж #Тетянин день #свято #25 січня
live comments feed...