• Головна
  • Виконком міської ради, питання зарплат працівникам бюджетної сфери
02:50, 25 січня 2021 р.
Надійне джерело

Виконком міської ради, питання зарплат працівникам бюджетної сфери

Начальниця фінансового управління Олена Ворона

Начальниця фінансового управління Олена Ворона

Під час засідання виконкому міської ради, якій відбувся 25 січня, Прилуцький міський голова Ольга Попенко запросила до слова начальника фінансового управління Олену Ворону прокоментувати ситуацію із виплатою заробітної плати працівникам бюджетної сфери.

- Поясніть в чому причина, чи це причина нас з вами, міської ради, чи це інша причина? - поставила запитання Ольга Попенко.

Олена Ворона каже, вини міської влади у том, що бюджетники досі не отримали заробітної плати за січень, немає. Натомість є певні технічні проблеми, пов’язані з тим, що Державне казначейство України змінює рахунки.

- У зв’язку з територіальною реформою, що у нас є ОТГ, і це по всій Україні, є певні технічні неузгодженості в комп’ютерних програмах, через які гроші ці йдуть. ...Рахунків цих багато, скажімо, в нашому одному міському бюджеті 80 рахунків. А рахунки, ви знаєте, там 20 з лишнім цифр. Його треба... те закрить, те відкрить, якщо є якісь залишки - перенести. Це - певний час, і в межах країни, звичайно, це певна частина часу, - сказала Олена Ворона.

Проте, процедура зміни рахунків завершується і з 25 січня бюджетники повинні почати отримувати гроші за січень.

- З сьогоднішнього ранку, ми зараз фінансуємо абсолютно всі заявки, які були, і, враховуючи те, що всі наші бюджеті установи користуються послугами СДО, можливо навіть до кінця цього дня, там де невелика маса... ні, так завтра до обід чи до кінця дня всі отримають заробітну плату, будуть оплачені всі енергоносії, всі запити, які були, будуть оплачені. Так що ми сьогодні фінансуємо вже 4 мільйони і все буде оплачено... Так що не хвилюйтеся, все буде добре, - запевнила Олена Ворона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зарплати бюджетникам #казначейство #виплата зарплат #25 січня #виконком
live comments feed...