• Головна
  • Вартість харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Прилук зросте
18:42, 25 січня 2021 р.
Надійне джерело

Вартість харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Прилук зросте

Вартість харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти Прилук зросте

У Прилуках зросте вартість харчування у закладах дошкільної та загальної середньої освіти. Таке рішення ухвалили члени виконавчого комітету на засіданні 25 січня.

В середньому вартість денного раціону дітей у порівнянні з минулим роком зросте на 3 гривні, зазначила заступник начальника управління освіти Валентина Ходюк.

- Для дитячих садків — 59,90 грн, це враховується триразове харчування, сніданки, обіди і полуденки, для ясельних груп у таких садочках — 38,76 грн, це також враховано сніданки, обіди і полуденки.  ...2 садочок, це дитячий заклад санаторного типу, там підвищені норми харчування і там такий раціон триразовий складає 70,75 грн, знову ж таки сніданки, обіди і полуденки. Для ясельних груп у цьому садочку — 50,87 грн, раціон триразового харчування, - сказала Валентина Ходюк.

Нагадаємо, харчування дітей у дошкільних закладах Прилук здійснюється на умовах співфінансування — 60 відсотків  вартості сплачують батьки, ще 40 відсотків становить доплата з міського бюджету.  Харчування вихованців санаторного садочка здійснюється повністю за рахунок міського бюджету.

Трохи здорожчає харчування і в школах.

-  Сніданки для учнів перших-четвертих класів, від 6 до 10 років, складає 19,11 грн. Обіди для вихованців груп продовженого дня,.. така вартість обіду складає 22,61 грн. Наступна позиція — це вартість денного раціону в дитячих закладах відпочинку, це коли ми відкриваємо в літній період на базі закладів загальної середньої освіти, на базі закладів позашкільної освіти, відкриваються заклади відпочинкові, от там денний раціон складатиме 52,78 грн, - повідомила Валентина Ходюк.

А от буфету у дитячій лікарні більше не буде. Як повідомила під час засідання виконавчого комітету Олена Яценко, начальниця відділу комунальної власності міської ради, договір оренди нежитлового приміщення між комбінатом шкільного харчування «Шкільний» та лікувальним закладом розірвано за згодою сторін.

- Приміщення використовувалося під буфет у дитячій лікарні, але зараз, враховуючи таку ситуацію з пандемією, підприємству невигідно використовувати та орендувати, так як вони відшкодовують і комунальні послуги, тому прийнято рішення керівником розірвати договір, та закрити буфет, - сказала Олена Яценко.

Прилуцька дитяча лікарня

- Але ж харчування на місяць... вирішили, так? Дітки будуть харчуватися. ...Тому що в середньому  харчуються 5-7 дітей. І тримати підприємство і кухарів, і все утримувати... ну просто важко.  ...Ми вже скільки могли, стільки і трималися. Але з харчуванням вирішили, так? Харчуватися дітки будуть, - сказала Міський голова Ольга Попенко.

Було прийняте ще одне рішення про передачу майна. Міська лікарня взяла на баланс приміщення та інші адмінбудівлі колишнього протитуберкульозного диспансеру, який знаходиться фактично на території міської лікарні. Раніше заклад був на балансі обласної ради.

За матеріалами телеканалу ТІМ,

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дитяче харчування #вартість #виконком #диспансер
live comments feed...