• Головна
  • Обласна сесія - з третього разу!
20:10, 27 січня 2021 р.
Надійне джерело

Обласна сесія - з третього разу!

Обласна сесія - з третього разу!

Чернігівська обласна рада з третьої спроби таки провела другу сесію.

Її засідання двічі зривалося ще минулого року через недостатню кількість депутатів у сесійній залі. Цього разу ситуація змінилася - зареєструвалося 38 обранців. Зібратися кворуму дозволив і той факт, що депутати від партії ОПЗЖ приєдналися до більшості в обласній раді, разом з Радикальною партією, Рідним домом та Слугою народу утворивши коаліцію.

- Дуже сподіваюся, що разом з тим представники більшості в облраді проявлять повагу до депутатів, які не увійшли в коаліцію, і рішення прийматимуться демократично і прозоро. Повторююсь, у нас немає часу на політичні чвари, - зачитала заздалегідь заготовлений текст Анна Коваленко, голова Чернігівської облдержадміністрації. - Фактично вже втрачено місяць 2021 року для фінансування державних програм.- Всі депутати прийшли сюди з однією метою - правильно? - працювати для блага наших виборців, для блага Чернігівщини. Я думаю, тут мета у нас спільна з облдержадміністрацією - щоб депутати і працювали, і ми, відповідно, виконували свої зобов’язання перед виборцями і перед народом  Чернігівщини, - сказала Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради.

Під час позачергової сесії депутати ухвалили низку важливих для області програм. Зокрема програму соціального та економічного розвитку Чернігівщини, також затвердили звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців 2020 року. Розглянули і програму, що стосується виконання депутатських повноважень. Мова йде про виділення коштів депутатам, які вони мають спрямовувати на вирішення нагальних потреб виборців. Минулого року обранці отримували по 100 тис. грн на ці потреби. Цього року учасники сесії вирішили збільшити фонди. Як з’ясувалося, понад 600 тис. грн не були використані депутатами попереднього скликання.

Депутати збільшили свій фонд до 250 тис. грн. На сесії також визначили й умови оплати праці голови обласної ради та двох заступників.

Розглядаючи кадрові питання начальником управління комунального майна призначили депутата з фракції ОПЗЖ Василя Куліду. Саме цю подію пов’язують з тим, що фракція ОПЗЖ вийшла з опозиції та приєдналася до більшості.

Попри прогрес у засіданнях обласної ради все ж головний фінансовий документ області прийнято не було. Планується, що бюджет Чернігівщина може отримати лише за півтора тижні, приблизно тоді в обласній раді проведуть чергову сесію.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #облрада #кворум #27 січня #Чернігівщина

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Сашко
27 січня 2021 р., 20:23
Два зауваження. 1) Що це за "народ Чернігівщини", про якій згадує ота цьоця? Дуже смердить "народом Донбаса"!   2) Зрозуміло, що продажний ОПЗЖ торгувався із продажними "слугами" за те, куди покласти свою товсту дупу! І коли "слуги" побачили. що їхнє тут ніяк не мелеться, то пішли на "договорняк" із зажопами, віддали їм ласий шматок - комунальну власність. А ті відразу ж перевзулися у повітрі, з надією, що будуть "пропіхать" свої прокацапські інтереси у прикордонній області!!! Шановні обласні "бояре", обережніше там із колаборантами і "народами Чернігівщини"!
live comments feed...