• Головна
  • Рейд «Муніципального контролю»
20:53, 27 січня 2021 р.
Надійне джерело

Рейд «Муніципального контролю»

Відкритий комунікаційний люк у самому центрі міста

Відкритий комунікаційний люк у самому центрі міста

Згідно Правил благоустрою міста Прилуки, утримання комунікаційних колодязів в належному стані є справою їх власників.

В ході чергового рейду на це вкотре наголосив начальник комунального підприємства "Муніципальний контроль" Антон Завгородній. Такі перевірки комунальники здійснюють як планово, так і згідно листів, які отримують від комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання».- До нас надходять листи, з тим фактом, що деякі мешканці приватного домогосподарства не мають бажання накривати колодязі, які поблизу їх домогосподарств, - сказав Антон Завгородній.

Власники приватного секторі зобов’язані відповідати за стан комунікацій, які їх обслуговують - очищати свої колодязі та накривати їх відповідним щільним накриттям, бетонною чи залізною кришкою.

В ході цього рейду було перевірено колодязі по вулицях Київській, Незалежності, Юрія Коптєва та Ярмарковій. Було з’ясовано, що, наприклад, ПАТ «Укртелеком» частково виконав приписи, але деякі колодязі ще мають бути відремонтовані найближчим часом.

Під час рейду було виявлено декілька випадків порушення правил благоустрою, зокрема складування будматеріалів на землях загального користування.

Будівельні рештки на вулицях міста

Їх власникам було поставлене завдання прибрати будматеріали та очистити територію біля своїх будинків, що буде проконтрольовано через тиждень. Дане адміністративне правопорушення тягне за собою відповідальність - накладання штрафу.

За матеріалами ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рейд #муніципальний контроль #27 січня
live comments feed...