• Головна
  • 4 сесія Прилуцької районної ради
22:28, 27 січня 2021 р.
Надійне джерело

4 сесія Прилуцької районної ради

4 сесія Прилуцької районної ради

Депутати на цій сесії затверджували соціальні програми, вносили зміни до районного бюджету на рік, передавали майно у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

На 4 сесію Прилуцької районної ради 8 скликання депутати з’явились у повному складі. Розглядали на порядку денному 37 обов’язкових питань. Першочергова увага - звернення до перших осіб держави щодо скасування підвищення тарифів на газ, електроенергію для громадян та скасування абонплати за транспортування газу. Звернення зачитав голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко.Серед інших питань заслухали підсумки роботи за 2020 рік Прилуцької центральної районної лікарні. Володимир Колейко, головний лікар медзакладу розповів про надання медичних послуг населенню. На сьогодні Прилуцька ЦРЛ - це консультативна поліклініка, де обслуговується до 65 відвідувачів на добу та  стаціонар на 165 ліжок. У закладі працює професійний колектив, фінансується заклад Національною службою здоров’я.

У Прилуцькій ЦРЛ розпочато ремонт, а фактично - будівництво хірургічного відділення. Крім того найближчим часом буде зареєстровано благодійний фонд «Об’єднане хірургічне відділення».

Володимир Колейко звернувся до депутатів, щоб вони всіляко допомогли якнайшвидше відновити хірургічне відділення ЦРЛ.

Також на сесії прийняли рішення про припинення діяльності районного трудового архіву та приєднання установи до територіальних громад Прилуччини.

Всього ж для розгляду 37 питань депутатам знадобилося дві години.

За матеріалами ТК Прилуки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія райради #27 січня #райлікарня #ремонт
live comments feed...