• Головна
  • Чернігівщина, є перший поліцейський офіцер громади
16:11, 28 січня 2021 р.
Надійне джерело

Чернігівщина, є перший поліцейський офіцер громади

Поліціянти на відкритті приміщення опорного пункту

Поліціянти на відкритті приміщення опорного пункту

Вертіївська ОТГ першою на Чернігівщині долучилась до реалізації програми «Поліцейський офіцер громади».

Відтепер в одному із сіл цієї ОТГ - Малій Кошелівці, працюватиме поліцейський, орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї територіальної громади.

- Ми відкриваємо перший такий опорний пункт. Дійсно це програма, яку ми переживаємо і втілюємо в життя.. В наступному це буде така відправна точка, і для всіх будемо ставити тільки в приклад. Перша громада, Вертіївська, відкрила опорний пункт і ми з неї почали,.. - сказав Володимир Нідзельський, начальник ГУПН в Чернігівській області.Дільничним офіцером Вертіївської громади став капітан поліції Олександр Панченко. Завдяки станції він може швидше та якісніше реагувати на повідомлення громадян, орієнтуватися на їх проблеми, запобігати та протидіяти злочинності.

Вручення ключів від службового приміщення

Ветріївська громада утворилася у 2015 році, а сучасного вигляду набула торік, після деякого розширення. Сьогодні вона включає в себе 24 населені пункти, де мешкають понад 9300 людей.

- Багато таких сіл, де живе половина чи третина від населення цього села. Крадіжки, крадіжки, крадіжки... Я думаю, що люди, коли знатимуть, що тут єсть дільничний офіцер, такий як він має бути, який не буде дозволяти на території нашої громади робить людям те, що їм вздумається, - сказав Федір Лозян, голова Вертіївської ОТГ.

Поліцейський постійно комунікуватиме не лише з населенням, а й зі старостами у старостинських округах, а також щотижня стан справ буде обговорюватись на нараді. Так звану станцію для роботи поліцейського офіцера громади в Малій Кошелівці оснастили необхідною оргтехнікою та меблями. Вирішується питання транспорту.

Нагадаємо, програму «Поліцейський офіцер громади» чернігівські правоохоронці презентували минулого року. Вона передбачає наявність у кожній ОТГ області приписаного до неї поліцейського. Для таких офіцерів громада має забезпечити робочий кабінет, а поліція - авто та засоби комунікації. Очікується, що поліцейський, який буде ближче до громади, зможе ефективніше підтримувати правопорядок на своїй території та запобігати правопорушенням. Реалізація програми «Офіцер громади» в області запланована на 2021 рік.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перший поліцейський офіцер громади #Чернігівщина #28 січня #поліція #правопорядок #Вертіївська ОТГ
live comments feed...