• Головна
  • Продовження 4 сесії Прилуцької міської ради
17:56, 29 січня 2021 р.
Надійне джерело

Продовження 4 сесії Прилуцької міської ради

Штовханина між депутатаи на початку сесії

Штовханина між депутатаи на початку сесії

Робота сесії продовжилася о 15 годині 28 січня. У сесійній залі зареєструвалися 18 із 34 депутатів: представники «Батьківщини», «За майбутнє», депутатка від «Нашого краю», прийшли і 3 депутати від «Європейської солідарності» та один від ОПЗЖ.

До початку сесії між обранцями виникають суперечки, які переходять у штовханину. Це триває кількадесят хвилин. У сесійній залі окрім зареєстрованих присутні депутати обласної ради, правоохоронці, громадські активісти.

Депутат від ОПЗЖ Василь Рябоконь лише зареєструвавшись залишає сесійну залу - літньому чоловікові стало зле.

Робота сесії розпочинається із 17 зареєстрованими депутатами. Вони обирають секретарем міської ради Сергія Чміля та погоджують ще 5 питань порядку денного, зокрема - склад виконавчого комітету у кількості 15 чоловік. Всі проекти рішень отримують по 17 голосів «за» від депутатів. Ще один - вісімнадцятий - від міського голови.

Відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування», стаття 46 частина 1 сесія ради є повноважною, якщо у її пленарному засіданні бере участь більше половини депутатів від загального складу ради. Про це каже Артем Рожко, він звертається до колег-депутатів та правоохоронних органів перед оголошенням кількості голосів за секретаря ради:
- На сьогодні 17 депутатів присутніх і плюс один голос, це - міський голова. 18 чоловік. Тому на сьогоднішній день рада є нелегітимною. І ті проекти рішень, які сьогодні приймаються, вони є незаконними.

Далі у сесійній залі знову стає гаряче. Депутату Олександру Прозуру говорити практично не дають.Депутатське звернення від Віктора Карпенка, депутата Прилуцької міської ради щодо законності дій Прилуцького міського голови скеровано до прокуратури та Прилуцького районного відділу поліції. Також найближчими днями у Чернігівському окружному суді вирішуватиметься доля розпорядження Прилуцького міського голови про зупинення попереднього рішення ради про обрання секретаря.

- Вчора буквально було відкрито провадження у Чернігівському окружному адміністративному суді з приводу визнання незаконними дій міського голови з приводу видачі цього розпорядження, - сказав Віктор Карпенко.

Нагадаємо, 28 грудня Ольга Попенко заветувала обрання секретарем Прилуцької міської ради Артема Рожка.

Інформація телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#4 сесія #депутати #ріщення #законність #кворум #порушення
live comments feed...