• Головна
  • Чернігівська ОДА поліпшує комунікацію із жителями Чернігівщини
20:40, 2 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Чернігівська ОДА поліпшує комунікацію із жителями Чернігівщини

Чернігівська ОДА поліпшує комунікацію із жителями Чернігівщини

Голова обласної державної адміністрації Анна Коваленко вирішила налагодити комунікацію із жителями Чернігівщини.

Жителі області можуть звертатися за телефоном 0 800 501 740 зі всіма проблемними питаннями. За цим номером ви потрапите на «гарячу лінію» ОДА. Працює вона у робочі дні з 9 до 16 години. Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні, а з мобільних - згідно тарифів оператора.- Цей інструмент комунікації забезпечує якісне та оперативне опрацювання та вирішення проблемних питань, що порушуються у зверненнях, в тому числі питання з порушенням законодавства про працю, - сказала Анна Коваленко.

Минулого року на «гарячу лінію» облдержадміністрації надійшло понад 1100 звернень. Як повідомила Анна Коваленко, більшість питань, а це майже 800, вдалося вирішити по телефону.

- Найпоширенішими питаннями, ми визначили, це були оплати комунальних рахунків, ремонт доріг, адресних соціальних виплат, консультації щодо порядку призначення всіх видів державних допомог, житлових субсидій та компенсацій, відсутність транспортного сполучення, відмови у пільговому перевезенні під час карантину, - сказала Анна Коваленко.

Також є ще сайт та телефон 0462 72-80-60. Цей телефон працює за напрямками надання соціального захисту постраждалим учасникам антитерористичної операції, зокрема в частині забезпечення санаторно-курортним лікуванням, наданням послуг психологічної реабілітації, надаються консультації з питань забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, забезпечення автотранспортом, надання матеріальної допомоги через органи соціального захисту населення особам, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Окрім основної «гарячої лінії» ОДА минулого року було створено ще дві лінії обласного лабораторного центру МОЗ України та лінію Управління охорони здоров’я ОДА. Обидві приймають звернення громадян, що стосуються захворювання на Covid-19, тестування та госпіталізації.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #Чернігівська ОДА #комунікації #покращення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...