• Головна
  • У Прилуцькій ЦРЛ буде новий хірургічний корпус
21:53, 2 лютого 2021 р.
Надійне джерело

У Прилуцькій ЦРЛ буде новий хірургічний корпус

У Прилуцькій ЦРЛ буде новий хірургічний корпус

У Прилуцькій центральній районній лікарні знесли старий корпус хірургічного відділення, щоб на його місці побудувати новий.

Приміщенню було 120 років, розповідає головний лікар Володимир Колейко. Перша інформація про нього - на початку ХХ століття, тут знаходилося єврейське училище Хедер, потім на базі училища був будинок грудної дитини. І з 19 березня 1963 року була заснована Прилуцька центральна районна лікарня, яка була тільки у одному корпусі - хірургічному.

Нагальна потреба в капітальному ремонті хірургії постала давно. У 2016 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію. Та через брак фінансування ремонт розпочали наприкінці 2020-го.Щойно будівельна бригада приступила до ремонтних робіт, стало зрозуміло, що ліпити нема до чого, бо протрухлі дошки просто відвалювалися від стін, які відсиріли. Адміністрація лікарні недоцільний ремонт зупинила, та терміново зібрала експертну комісію. Було прийняте одноголосне рішення про демонтаж.

На минулому тижні будівельники завершили знесення старого приміщення та вичистили майданчик від будівельного сміття.

Щойно завершаться демонтажні роботи, будівельники планують приступити до будівництва нового хірургічного корпусу з нуля.

Проектно-кошторисна документація на побудову нового корпусу хірургічного відділення вже виготовлена. Це буде одноповерхове приміщення, яке за розмірами і розташуванням практично відповідатиме старому корпусу. Кошти на будівництво планують залучати з різних джерел. В основному вся надія на спонсорів.

У зв’язку з пандемією коронавірусу тимчасово заборонені планові оперативні втручання, які проводилися у хірургічному відділенні районної лікарні. Надається лише екстрена медична допомога. На час ремонту під потреби хірургії частково перепрофілювали гінекологію.

За матеріалами телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Прилуцька райлікарня #Прилуцька ЦРЛ #хірургія #2 лютого #новий корпус
live comments feed...