• Головна
  • Суттєве поповнення бібліотеки школи №1
19:05, 3 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Суттєве поповнення бібліотеки школи №1

Суттєве поповнення бібліотеки школи №1

У школі №1 шкільну бібліотеку, яка раніше була таким собі сховищем, книгозбірнею, яка була орієнтована на збереження фондів, перетворено на інформаційно-методичний медіацентр. Це сталося за активного сприяння директорки гімназії Олени Рогальової.

А нещодавно вона поповнилася - 180 нових книг сучасних українських авторів подарував гімназії голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко.- У нашому закладі, у наших працівників уже дуже давно виникла ідея створення такого сучасного простору, а саме - медіацентру. Якщо ви знаєте, це вже світова практика. І ми, навіть в Прилуках, так, маємо вже дуже швидко її наслідувати, тобто,.. що це таке? Ми всі звикли до старих бібліотек. Ти прийшов, взяв книжечку, пішов, вдома ти її читаєш. Але, нажаль, ну це є констатація факту, що зараз і дорослі і діти дуже мало читають. Але цей процес може бути настільки захоплюючим, а ще більше - корисним саме для наших дітей, тому модернізація отаких просторів вкрай необхідна, - розповідає Олена Рогальова.

Медіацентр облаштували в одній із класних кімнат. По периметру розмістили книжкові полиці, щоб у приміщенні було більше вільного відкритого простору. Влаштували осередки для читання - пуфи, килимки, сучасні м’які крісла. Є навіть невеличкий намет для повного усамітнення з книжкою.

В медіацентрі першої гімназії в достатній кількості і комп’ютерної техніки, яку учні зможуть використовувати для виконання завдань. Простір медіацентру є ідеальним для проектної роботи, проведення інтегрованих уроків, інформаційно-просвітницьких заходів та неформального спілкування. У гімназії відійшли від поняття бібліотека - тепер це консультант з пошуку інформації.

Новації у першій гімназії - це яскравий приклад того, як адміністрація знаходить можливості та перетворює навчальний заклад на місце щасливого дитинства.

За матеріалом телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гімназія №1 #школа №1 #бібліотека #книги

Коментарі

Оголошення
live comments feed...