• Головна
  • Ремонт автотраси Київ-Суми у межах Прилуцького району триває
15:33, 4 лютого 2021 р.

Ремонт автотраси Київ-Суми у межах Прилуцького району триває

Ремонт автотраси Київ-Суми у межах Прилуцького району триває

У березні служба автомобільних доріг приступає до реконструкції наступного відрізку автошляху Київ-Суми-Юнаківка на території Чернігівської області. На сьогодні вже проведено тендер та визначено підрядну організацію - спільне україно-австрійське підприємство «Автострада».

- Зараз на даний момент планується у межах Чернігівської області повністю входити у капітальний ремонт і вся ділянка, вся дорога від київського кордону до сумського кордону, вона у нас складає 143 км, вона поділена на діляночки, і це одна з діляночок, на якій будуть виконуватись роботи, - повідомив Володимир Боровик, заступник начальника служби автомобільних доріг Чернігівської області.Днями служба автомобільних доріг Чернігівської області разом з представниками проектної організації оглянули ділянку автошляху в районі Срібного та зіштовхнулися із проблемою. Занепокоєння викликає перепускна споруда між двома ставками, так звана Тростянецька балка. Споруда вже давно знаходиться в аварійному стані і не виконує свої прямі функції.

- Вона не повинна нести функцію дамби, вона повинна нести функцію дорожнього насипу і труба, яка там, повинна працювати для того, щоб вода перетікала з верхнього ставка у нижній. Для цього вона й проектувалася і ця дамба будувалася, - зазначив Роман Сміяненко, начальник служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

Споруда перестала виконувати свої функції через згубний людський вплив. Бетонні труби зумисне були забиті цеглою та бетоном, розповідає начальник служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

- Зробили з труби, яка повинна працювати для переливу води, вони зробили з неї дамбу. Тому ми наблюдаємо перезволоження земляного полотна і через це йде розрушення нашої дороги, яка в нас на балансі, - сказав Роман Сміяненко.

У той час, коли аварійна ділянка дороги знаходиться на балансі служби автомобільних доріг, ставки своїх власників не мають. Тому, якщо станеться найгірше, дамба прорветься і затопить навколишні села, відповідатиме саме їх служба, каже Роман Сміяненко. Тому серед першочергових завдань - провести обстеження споруди, капітально її реконструювати до початку ремонту автошляху, аби в подальшому уникнути катастрофи.

Траса у Тростянецькій балці

- Що конкретно там робити ми побачимо після обстеження, яке ми плануємо зробити... більш детальне обстеження ми плануємо зробити по весні. Підрядник буде виводити сюди техніку, відкривати цю балку, відкривати ці труби, дивитись, що потребує заміни, що потребує ремонту і т. д. Можливо не потрібно буде спускати верхній ставок, а потрібно буде його лише приспустити. Не знаю... конкретно можу вам сказати після обстеження, - сказав Роман Сміяненко.

Голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко переконаний: основне завдання влади - це максимальна підтримка та допомога у дуже корисній і важливій справі.

- Сьогодні вони зробили поверхневий огляд, для себе вже зрозуміли, що це серйозний об’єкт, треба перекачати велику кількість води, кудись її пустити. Взяти оці кільця... ці кільця будувалися ще при радянській владі. Треба або робити якийсь тунель, або... ну, це не моє завдання, це завдання проектантів. Наше завдання як влади -  максимум сприяння, всебічна підтримка, і інформування населення, що весною, можливо, я підкреслюю - можливо, -  ставок буде спущений, - сказав Олег Дмитренко.

Нагадаємо, ремонт автотраси Київ-Суми здійснюється за кошти держбюджету в рамках проекту «Велике будівництво».

За матеріалом телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#траса #Київ-Суми #будівництво #капітальний ремонт #Срібне #Тростянецька балка
live comments feed...