• Головна
  • Візит голови Чернігівської ОДА на «Пожмашину»
16:38, 5 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Візит голови Чернігівської ОДА на «Пожмашину»

Візит голови Чернігівської ОДА на «Пожмашину»

5 лютого голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко у ході робочої поїздки перебувала на Прилуччині. Зокрема відвідала виробничі потужності ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина», розташоване у селищі Ладан.

За останні роки компанія досягла значних успіхів у напрямку розвитку виробництва, спрямувавши десятки мільйонів гривень на придбання нового обладнання. Щорічно на підприємстві виготовляють близько 150 одиниць універсальних автоцистерн для забезпечення роботи державної служби з надзвичайних ситуацій України.-  Останніх 4 роки держава закуповувала пожежну техніку, і через тендери, через ProZorro. Компанія «Пожмашина» вигравала ці тендери і отримувала державне замовлення. Якщо «Пожмашина» виграє контракт на 600 млн. грн., то «Пожмашина» платить 100 млн. грн. заробітної плати, 50 млн. - податків, і десь на 200-250 млн. закуповує українських комплектувальних. Тобто це також податки, які вертаються до бюджету України. І це є розвиток виробництва і створення нових робочих місць, - сказав Олег Авер’янов, генеральний директор ТОВ «Промислова компанія «Пожмашина».

Надавши високу оцінку рівню технологічного оснащення підприємства, Анна Коваленко зазначила:
- Для нас важливо, щоб продовжувалась робота. Вона залежить від того, наскільки стабільними є замовлення для таких підприємств. І ми зі свого боку обіцяємо налагодити, або знаходитись у постійному контакті з органами центральної виконавчої влади для того, щоб були програми підтримки подібних підприємств.

Руслан Іллічов, генеральний директор Федерації роботодавців України, подякував голові ОДА за розпочаті ініціативи у розробці програм з підтримки та розвитку місцевих промислових підприємств:
- «Пожмашина» сьогодні досить конкурентне підприємство, яке може робити успішний конкурентний продукт з доданою вартістю. Це дуже важливо, що промислова політика навіть не в законах і не в стратегіях - вона тут, на місці. Ми вважаємо, що інвестора потрібно розвивати і запрошувати в кожне ОТГ, в кожне невелике містечко. І дуже велика надія, що ОДА буде в цьому максимально  допомагати.

Результатом візиту на «Пожмашину» стало підписання тристороннього меморандуму про співпрацю та узгоджені дії, який передбачає активізацію співробітництва між керівництвом області та заводу у підготовці кваліфікованих працівників робітничих професій, підвищення продуктивності праці, розбудову інфраструктури регіону.

На підприємстві чекають на створення тисячі нових робочих місць після підписання меморандуму. Нинішні технічні можливості «Пожмашини» дозволяють це зробити.

За матеріалом телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ладан #Пожмашина #Чернігівська ОДА
Оголошення
live comments feed...