16:43, 9 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Засідання бюджетної комісії

Засідання бюджетної комісії

На 11 лютого заплановано проведення сесії Прилуцької міської ради. Серед інших питань - бюджет міста на 2021 рік. За три дні, 8 лютого відбулося засідання бюджетної комісії. Обговорити майбутній кошторис міста прийшли не лише її члени.

Розпочав засідання комісії її голова Артем Гензель. Одразу починається обговорення міських програм.Заслухавши декількох доповідачів присутні намагаються узнати - а де, власне, проект бюджету міста? Мовляв, з програмами працюють, а яка глибина джерела їх фінансування? Не маючи на руках конкретних цифр працювати не можливо.

Про основні цифри бюджету міста на 2021 рік розповідає начальник фінансового управління Олена Ворона та зазначає - розкошувати місту не доведеться!

Голова бюджетної комісії Артем Гензель сказав, що ось ми зараз обговоримо деякі моменти, приймаємо програми, а потім Олена Ворона зробить проект бюджету, якій і буде оприлюднений і винесений для голосування депутатів.

Залишилося незрозумілим, як встигне проект бюджету Прилук на 2021 рік пройти десятиденну процедуру оприлюднення, якщо сесія запланована на 11 лютого. Тим більше, що деякі програми мають бути оприлюднені вже зі змінами, запропонованими під час засідання комісії.

Іншої думки про роботу над проектом бюджету міста депутат Микола Рожко:
- Детально опрацювать бюджет вже не встигаємо. Чому? Сьогодні ми приймаємо рішення, дуже багато таких речей, які можуть щось добавить, щось убавить, а для цього треба зрозуміти, скільки у нас є в цілому грошей, які гроші йдуть на обов’язкові якісь програми, без яких скільки залишається. І потім із ними працювать. Цих питань немає. Ми не знаємо до кінця і вважаємо недоцільним проводити сесію саме 11 числа з цих питань. Тобто 100% буде неефективна робота проводитись.

Микола Рожко каже, що чимало програм, які розглядалися на бюджетній комісії, сирі. За це все в купі голосувати змушує час, але аж ніяк не здоровий глузд.

За матеріалом телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет міста #комісія #програми #обговорення

Коментарі

Оголошення
live comments feed...