19:32, 9 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Тренування обласної ДСНС

Тренування обласної ДСНС

Медики, поліція та рятувальники об’єднали сили задля порятунку дітей. На щастя мова йде про спільні навчання цих структур. За легендою в гуртожитку комунального закладу Чернігівський ліцей виникла пожежа. Цей заклад інтернатного типу, а це означає, що майже 200 дітей знаходяться в ньому на постійному перебуванні.
Тому така надзвичайна ситуація має підвищений статус виклику.

Щойно розпочалися навчання, на місце умовної пожежі прибуло 26 рятувальників та 7 машин спецтехніки. Патрульні супроводжували машини ДСНС щоб ті безперешкодно дісталися місця пригоди. Карета швидкої теж чергувала на місці аби своєчасно надати допомогу потерпілим.Всі поставлені завдання рятувальники виконали відмінно. Під час навчання також додатково було перевірене протипожежне водопостачання об’єкту та відпрацьовані документи оперативного реагування.

За словами чернігівських вогнеборців такі спільні навчання допомагають налагодити співпрацю між різними структурами, та підготувати людей до дій у разі екстреної ситуації.

Після завершення тактико-спеціальних навчань були підбиті підсумки, обговорені дії підрозділів, а вихованці та персонал закладу мали змогу ознайомитись із технікою і спорядженням рятувальників.

За інформацією телеканалу ТІМ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДСНС #рятувальники #тренування #пожежа
live comments feed...