• Головна
  • Апаратна нарада, питання нечищених вулиць міста
20:14, 9 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Апаратна нарада, питання нечищених вулиць міста

Апаратна нарада, питання нечищених вулиць міста

Вже більше трьох тижнів у Прилуках справжня зима. Радість від снігу була недовгою. Попри досить тривалий період часу, за який комунальники врешті-решт могли б прибрати місто від снігу, очищеними станом на ранок понеділка, 8 лютого, були лише центральні вулиці. Решта, великі і малі вулиці мікрорайонів, тротуари, спочатку були вкриті снігом, після відлиги перетворилися на суцільну ковзанку. І на ній не до розваг.Під час апаратної наради 8 лютого Сергій Страхов, керівник комунального підприємства «Послуга», яке відповідає за стан доріг, звітує про виконану роботу з очистки міста:
- Пройшло трошки із запізненням. Не встигала просто техніка все прибирати по місту, але вже через деякий час мікрорайони вже почали розчищати. Це М’ятно-дослідна, на Плискунівці, на Рокитному, і т. д. продвигалися.

Міський голова Ольга Попенко запитала присутніх на апаратній нараді сімох голів комітетів самоорганізації населення, чи розчищені станом на 8 лютого ґрунтові дороги у їх мікрорайонах. Відповіді були різні, в основному що дороги не розчищені через люки колодязів, що виступають, та через гілля на дорогах.

В один голос голови комітетів кажуть про нерозчищені автобусні зупинки. Для збору пасажирів автобусам доводиться зупинятися не біля них, а просто на дорозі, де люди можуть потрапити до автобуса.

Керівник «Послуги» каже, що 21 двірник підприємства фізично не встигає вчасно розкидати піщану суміш на тротуарах всіх вулиць Прилук.

Комунальники визнали - проґавили час з розчисткою доріг та тротуарів. Що робитимуть, аби уникнути повтору ситуації із втратою часу під час наступного снігопаду, не кажуть. З ранку 9 лютого місто прокинулося засніженим, тротуари стали ще небезпечнішими, адже льоду під шаром пухкого снігу тепер не видно.

За інформацією телеканалу ТІМ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#нарада #дороги #тротуари #сніг #комунальники #розчистка
Оголошення
live comments feed...