• Головна
  • Підприємці, круглий стіл із владою міста
22:21, 9 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Підприємці, круглий стіл із владою міста

Підприємці, круглий стіл із владою міста

Представники малого бізнесу Прилук зустрілися з посадовцями виконкому міської ради та фахівцями державних організацій та установ контролю. Говорили про важливі для бізнесу питання -  санітарні вимоги до торговельного місця, зарахування стажу при несплаті ЄСВ, ведення реєстраторів розрахункових операцій та інше.

Це вже друге засідання круглого столу з початку минулого року.

- Держава й підприємець - повинні бути такі от відносини, коли кожна людина захоче стать підприємцем. Ми напрацюємо зараз зміни. В цей час перехідний просимо всі служби більш лояльно відноситься до підприємців у місті, - сказала Марина Паянок, підприємець, голова ГО «Всеукраїнська асоціація підприємців та споживачів».Як зазначила Марина Паянок, нині при Президенті України створено координаційну раду та робочі групи при обласних організаціях, які працюють над тим, щоб полегшити умови ведення малого бізнесу та закріпити зміни на законодавчому рівні. Прилуки у координаційній раді при Чернігівській ОДА представляє Марина Паянок і відповідає за напрямок «Трудове законодавство».

- Ми хочемо максимально спростити, напрацювати новий типовий договір. Основна наша пропозиція - це дозволити членам родини, наприклад, чоловіку, дружині, дитині працювати без оформлення трудових відносин. От наприклад, я вийшла, замість мене донька стоїть, так. Зараз потрібно оформлювать ці трудові відносини. Ми просимо щоб члени родини першого ступеню родства могли не працевлаштовуватись у даного підприємця. Це було б нормально. От такі пропозиції, які полегшують життя підприємцю, ми все-все пропонуємо. Побачимо як дослухаються до нас, - повідомила Марина Паянок.

Підприємці шкодують, що за «круглим столом» не було представників Держпраці. Проте заступник міського голови Олександр Сивенко запевнив - усі питання, включно до цього держоргану, протоколюються і передаються у відповідні інстанції на опрацювання.

На засіданні наступного «круглого столу» підприємці отримають відповіді на свої запитання і від цієї установи контролю.

За матеріалом телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підприємці #влада #контроль #круглий стіл
live comments feed...