• Головна
  • Є потреба у пішохідному мості на Плискунівку
17:52, 10 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Є потреба у пішохідному мості на Плискунівку

Олег Шевель на Плискунівському мості

Олег Шевель на Плискунівському мості

Є у Прилуках міст через суху балку, більш відомий як Плискунівський міст. Перейти його навіть за сприятливої погоди - справжнє випробування для прилучан. Тут немає ані спеціально облаштованої пішохідної доріжки, ані достатнього місця аби пішоходам розминутися.

Справжній колапс тут починається взимку, коли узбіччя по обидва боки догори завалені снігом. У пішоходів залишається єдиний вихід - переходити міст проїжджою частиною, наражаючи своє життя на небезпеку.

Люди ходять просто по дорозі
Люди ходять через Плискунівський міст просто по дорозі поруч із машинами

Плискунівському мосту більше 50 років. Через зношеність та поважний вік він тріщить по швах, розповідає громадський активіст Олег Шевель, який з 2017 року порушує перед владою та громадою міста цю нагальну проблему. Олег Шевель пропонує з’єднати Плискунівський мікрорайон із містом цивілізованою пішохідною доріжкою, побудувати окремий пішохідний міст через суху балку, бо розміри автомобільного мосту не можуть забезпечити можливість улаштувати на ньому безпечної пішохідної зони.Пропозицію хоче винести на найближчу сесію міської ради, аби включити це питання до цьогорічного бюджету.

- Річ іде про будівництво безпечної пішохідної зони через Плискунівський міст. Той міст, який ми всі знаємо - автомобільний, не має безпечної пішохідної зони. Останнім обстеженням минулорічним він визнаний аварійним, але реалії життя такі, що капітальний ремонт йому ні за міський бюджет, ні за бюджет держави, куди я його подавав, найближчим часом не світить. Тому моє бачення, на звернення громади, яка до мене зверталась з цього приводу, було таке - це питання може бути вирішене шляхом будівництва окремого будівельного об’єкту «пішохідний міст» вздовж існуючого аварійного мосту. Щоб ці мости були не дотичні один до одного, а два окремих об’єкти, - розповідає Олег Шевель.

Цивілізовані пішохідні доріжки закінчуються на перехресті вулиць Дачної та Київської, каже Олег Шевель. Тому їх облаштування на сьогодні  стоїть дуже гостро:
- Люди йдуть по проїжджій частині. Сьогодні у нас зима, люди у теплих шапках, каптурах і вони не чують ту машину, яка їде позаду. І водій, навіть бажаючи уникнути нещастя, не може нічого зробить, тому що є льодяний покрив і все може трапитись. Сьогодні річ не про те, що саме взимку важко подолати цей міст, ця проблема кожного сезону відрізняється по іншому. Весна, осінь - це багно, літо - це цілина та великі кущі.

Олег Шевель звертається до влади та депутатів передбачити міським бюджетом виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва окремого пішохідного об'єкта, який безпечно з'єднає Плискунівський мікрорайон з містом, та підведення до нього цивілізованих пішохідних доріжок.

За матеріалом телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Плискунівський міст #потреба #будівництво #пішоходи #аварійний міст

Коментарі

Оголошення
live comments feed...