• Головна
  • Працює Публічна бібліотека Сухополов'янської ОТГ
18:45, 11 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Працює Публічна бібліотека Сухополов'янської ОТГ

Працює Публічна бібліотека Сухополов'янської ОТГ

З 25 січня Прилуцька центральна районна книгозбірня почала обслуговувати читачів як Публічна бібліотека Сухополов'янської ОТГ.

Відповідне рішення було прийняте Суполов'янською сільською радою 15 січня, розповідає голова Денис Росовський:
- Був створений комунальний заклад «Публічна бібліотека Сухополов'янської сільської ради», цим же рішенням ми затвердили як і положення, так статут і структуру, штатну чисельність цього закладу, і було дане доручення відділу культури і туризму сільської ради щоб підготувати відповідні документи для внесення даного закладу до базової мережі закладів культури, що, відповідно, зараз і зроблено.Замість бібліотек-філій, як це було раніше при існуванні центральної бібліотечної системи району, було створено бібліотечні пункти в 20 селах. Центральний бібліотечний пункт Сухополов'янська ОТГ створила на базі колишньої районної книгозбірні у Прилуках, майно якої за рішенням сесії районної ради передали у власність сухополов'янській громаді.

Читальна зала бібліотеки
Читальна зала Публічної бібліотеки

Публічна бібліотека Сухополов'янської ОТГ як і раніше обслуговуватиме жителів не лише району але і міста. В її роботі майже нічого не змінилося. Бібліотечний  фонд, який налічує більше 100 000 примірників, залишається на базі публічної бібліотеки. Те ж саме стосується і 20 бібліотечних пунктів. У найближчих планах - поповнення бібліотечних пунктів новенькою літературою.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека #Сухополов'янська ОТГ #Прилуцький район

Коментарі

Оголошення
live comments feed...