• Головна
  • Позачергова сесія Прилуцької райради
14:07, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Позачергова сесія Прилуцької райради

Позачергова сесія Прилуцької райради

12 лютого на 5 позачерговій сесії Прилуцької райради депутати затвердили програму освоєння залишку субвенцій з місцевого бюджету на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток охорони здоров'я у сільській місцевості. Такий залишок утворився на початок бюджетного 2020 року у комунальному некомерційному підприємстві «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

- Кошти, які були нам передані з державного бюджету на капітальний ремонт Яблунівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини і співфінансування в розмірі 10% з бюджету Яблунівської територіальної громади, загалом в розмірі 4 млн. грн., тепер ми можемо їх в цьому році, у 2021, тому, що у 2020 не встигли їх використати, то ми в цьому році зможемо їх використати нарешті для того, щоб відбувся цей капітальний ремонт приміщення. На даний час процес закупівлі у нас завершується, буде найближчим часом визнано переможця, - сказав Дмитро Межуєв, директор районного Центру первинної медико-санітарної допомоги.На сесії депутати затвердили також подібну районну програму і по Прилуцькій районній лікарні. Мова йде про державну субвенцію, виділену у 2020 році на проведення капітального ремонту хірургічного відділення. Гроші надійшли під кінець року, тоді ж було розпочато ремонт, якій тривав не більше тижня, бо стало зрозуміло, що будівля аварійна і підлягає знесенню, розповідає головний лікар Володимир Колейко:
- Передати державну субвенцію на освоєння на 2021 рік, щоб все таки ми ці кошти використали для проведення капітального ремонту хірургічного відділення. Звичайно, коштів не вистачає для такої масивної роботи. Ми з лікарями створили благодійний фонд, він називається «Об'єднане хірургічне відділення».

- Ми дуже чекаємо на те, що весь район зрозуміє нагальність цієї проблеми, візьме до уваги те, що ми повинні дуже швидко зробити, нам потрібно максимально швидко, до Дня медика, ми закликаємо всіх у лютому-березні місяці максимум надати коштів, - сказав Олег Дмитренко, голова Прилуцької районної ради.

На порядку денному 5 позачергової сесії 31 питання, із 42 депутатів з'явилося 36. Вони вносили зміни до районного бюджету на 2021 рік, затверджували соціальні програми та завершували передачу майна колишніх районів у комунальну власність об'єднаним територіальним громадам.

- Сьогодні ми затвердили звіти, сьогодні затвердили програми, напрацьовуємо програми на цілий рік. Ліквідовані райони передають свої архіви. Тобто ми працюємо у цьому руслі щоб ефективно і головне виважено підходить до кожного питання, - сказав Олег Дмитренко.

Всі питання, які стояли на порядку денному депутати ухвалили за дві години плідної роботи.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#позачергова сесія #Прилуцький район

Коментарі

Оголошення
live comments feed...