• Головна
  • В гостях у ТІМ-FM депутат міської ради Віктор Карпенко
15:26, 12 лютого 2021 р.
Надійне джерело

В гостях у ТІМ-FM депутат міської ради Віктор Карпенко

Депутат Прилуцької міської ради Віктор Карпенко та редактор TIM-FM Людмила Цегельник

Депутат Прилуцької міської ради Віктор Карпенко та редактор TIM-FM Людмила Цегельник

Чергова спроба розібратися з непростою політичною ситуацією, яка склалася у місті. Відомі події у міській раді, коли міський голова Ольга Попенко заветувала рішення більшості депутатів про обрання секретарем ради Артема Рожка. Отже, з ранку у студії ТІМ-FM гість, на запитання редакції відповідав фаховий юрист депутат міської ради Віктор Карпенко.

Наводимо деякі з його висловлювань.

- Я очолював цю лічильну комісію... ...Я можу сказати одне, що порушення таємниці голосування, а саме, що хтось там знаходився, чи хтось підказував за кого голосувати, чи там перебувала більше ніж одна особа в цій кімнаті - таких фактів взагалі не було. Я особисто контролював, щоб депутати заходили тільки поодинці. Були намагання когось зайти, але я просив не робити цього, тому що людина має виразити таємно свою волю, вийти і кинути до виборчої скриньки.

- Депутат може і має право обиратися і бути обраним до складу ради, до якихось органів, до якихось посад. І він має право приймати участь і визначатись, кого він бажає бачити на тій чи іншій посаді. Зокрема право секретаря ради, це, до речі, обрати секретаря ради можна і рада обирає тільки виключно з числа депутатів місцевих рад. Тобто, це не заступник міського голови, наприклад, який може бути фаховий менеджер... ...а от секретар ради - це саме та особа, з якою депутати бажають працювати в міській раді на період своєї каденції. І тому, фактично коли, після того як міський голова запропонувала свою кандидатуру і вона не набрала більшості голосів, то більшість, як каже закон про місцеве самоврядування, більшість депутатів подали і підтримали власними підписами кандидатуру на посаду секретаря -  Рожка Артема Миколайовича. І відповідним чином відбулося процедурне прийняття цього рішення.

- 19 депутатів виразили волю шляхом таємного голосування працювати саме з секретарем ради Рожком Артемом.

Пропонуємо повний запис відповідей Віктора Карпенка.

Нагадаємо: після того, як депутати Прилуцької міської ради обрали секретарем ради Артема Рожка, міський голова заветувала це рішення, посилаючись на порушення під час голосування, зокрема - не дотримання таємниці голосування та конфлікт інтересів Рожка, який ніби то не мав права за себе голосувати.

Інформація TIM-FM.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#TIM-FM #відповіді #депутат ради

Коментарі

Оголошення
live comments feed...