• Головна
  • Чернігівщина - єдина область, яка досі не має бюджету
11:33, 16 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Чернігівщина - єдина область, яка досі не має бюджету

Депутати Чернігівської облради за роботою

Депутати Чернігівської облради за роботою

Чернігівщина - єдина область України, яка продовжує функціонувати без головного фінансового документу регіону. Попри те, що депутатам обласної ради вдалося зібратися на третю чергову сесію, очікуваного рішення про прийняття бюджету не сталося.

З 64 депутатів на засідання прибуло 37. У порядку денному було 50 питань. Останнє - бюджет області на 21 рік. Це питання вирішили відкласти, оскільки до нього є чимало питань, які має доопрацювати обласна державна адміністрація.- Нажаль, ми не почули тих відповідей, як, яким чином цей бюджет буде відпрацьований так, щоб він був діючим і працюючим, - зауважила Олена Дмитренко, голова Чернігівської обласної ради.

Основне, в чому полягає проблема, за словами Олени Дмитренко, що на сьогодні бюджет не збалансований. А також не отримані відповіді на питання, за рахунок чого буде перекрито дефіцит бюджету - а це майже 400 млн. грн., - та яким чином буде розподілятися додаткова дотація для територіальних громад.

Окрім бюджетної частини сесії депутатів обласної ради хвилювало кілька важливих питань сьогодення, серед яких - закриття кількох національних каналів та питання довкола тарифної ситуації в країні.

Також на пленарному засіданні депутати прийняли звернення обласної ради до Кабінету міністрів України щодо вирішення проблеми пенсійного забезпечення колишніх військовослужбовців та ветеранів силових структур.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівщина #облрада #сесія #бюджет
live comments feed...