• Головна
  • Центр професійного розвитку педагогічних працівників працює
16:37, 16 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Центр професійного розвитку педагогічних працівників працює

Центр професійного розвитку педагогічних працівників працює

Вже півтора місяці у Прилуках успішно діє центр професійного розвитку педагогічних працівників.

Його головна функція – це допомога і підтримка вчителя, а не контроль. Саме цим він відрізняється від методкабінету при Управлінні освіти, який і замінив, каже директорка Світлана Чернякова.Центр професійного розвитку педпрацівників узагальнює та поширює інформацію про можливості професійного розвитку освітян. Мова про програми підвищення кваліфікації, вебресурси та інші інструменти, які можуть стати в нагоді. Світлана Чернякова каже, що центри мають допомагати вчителю зробити свій вибір, зрозуміти на якому рівні перебуває педагог, яких цілей прагне досягти й за допомогою чого він це може зробити. Для цього консультанти  провели онлайн анкетування серед педагогічних працівників.

Центр консультує з питань планування, проведення супервізії, розроблення документів закладам освіти, застосування нових освітніх технологій та організації освітнього процесу за різними формами у тому числі і дистанційного навчання.

Чи не найвідповідальніша функція покладена на психолога центру професійного розвитку педагогічних працівників. Зараз психологиня центру Ірина Огорілко працює над підготовкою матеріалів психологічного консультування з теми «Психологічна підтримка педагога під час атестації».  

Також на сайті центру на сторінці психологічна підтримка працює опція віртуального спілкування. Де кожний педагог може поставити психологу центру те питання¸ яке його хвилює. Загалом новостворений сайт є справжньою знахідкою для педагогів міста.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр #професійний розвиток #освіта #розвиток педагогів

Коментарі

Оголошення
live comments feed...