18:07, 16 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Ні пройти, ні проїхати

За ініціативи депутата Артема Рожка до посипання вулиць сумішшю проти обледеніння залучено машину облавтодору

За ініціативи депутата Артема Рожка до посипання вулиць сумішшю проти обледеніння залучено машину облавтодору

З минулого тижня на дорогах Прилук – транспортний колапс. Не краще і на тротуарах. Все вкрито товстим шаром льоду. Містом, як то кажуть, ні пройти, ні проїхати.

Прилучани в один голос кажуть – дороги комунальники не чистять та не обробляють протиожеледними сумішами,  спецтехніку у роботі бачили лише щасливчики. Які роботи з очищення міста від снігу та льоду у такий складний період виконує балансоутримувач прилуцьких доріг КП «Послуга» 14 лютого цікавилися прилуцькі депутати, завітавши безпосередньо на підприємство.Робітники послуги стверджують  - КрАЗ у неробочому для обробки вулиць стані із п’ятниці, депутати в свою чергу кажуть – бачили його на вулицях і жодних робіт він не виконував.

Техніка, яка мала би чистити вулиці
Частина техніки на підприємстві стоїть вкрита снігом, до неї – жодних людських слідів. Що з нею?

На «Послузі» кажуть – до списку техніки, яка працюватиме в зимовий період на розчищенні міста, включили не всю техніку, яка стоїть на підприємстві. Та переконують - та, що включена, стабільно працює на дорогах. З чим працює – знову питання від депутатів.

Незаймані купи піску
Купи піску на підприємстві теж щедро вкриті снігом, хто і коли його брав востаннє щоб посипати дороги та тротуари - невідомо.

Депутати обурюються – на вихідних комунальники залишили місто напризволяще. Допомогу водіям, які одне за одним потрапляли у халепу на слизьких автошляхах, надавали виключно працівники ДСНС, поліції та волонтери.

У п’ятницю в Прилуках за ініціативи частини депутатів, яких нині називають опозиційними до влади, було створено штаб з допомоги, розповідає депутат Сергій Ткаченко.

Вже у наступні після візиту на «Послугу» дні, вищезгадані депутати розпочали роботи з посипання вулиць та перехресть міста спеціальною сумішшю. За ініціативи Артема Рожка до роботи було залучено автомобіль Чернігівоблавтодору, Сергій Ткаченко забезпечив поставку кількох машин із сумішшю. Спецтехніка проїхала десятками прилуцьких вулиць та провулків – у Viber спільноті штабу з порятунку Прилук від негоди було проведено опитування, які ділянка міста є у найкатастрофічнішому стані і потребують негайної посипки і саме на тих ділянку в першу чергу працювала спецтехніка.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сніг #нечищені дороги #нечищені тротуари #слизько #влада #комунальники

Коментарі

Оголошення
live comments feed...