18:55, 17 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Стан захворюваності дітей

Стан захворюваності дітей

В Управлінні освіти щоденно проводять моніторинг рівня захворюваності у дитячих та педагогічних колективах Прилук. Така процедура є цілком звичною щороку. Проте в умовах пандемії вона стала особливо актуальною.

З 18 січня після зимових канікул навчання у школах, ліцеях та гімназіях міста відновилося. Проте до 25 січня діти навчалися дистанційно, адже на той тиждень припадав запроваджений в Україні жорсткий карантин. Зараз пішов четвертий тиждень, як діти ходять до школи. В Управлінні освіти стверджують - передумов для переходу на дистанційне навчання чи окремих класів на самоізоляцію немає.- Хвороби ковід ні серед учнів, ні серед працівників школи вже після канікул, якраз новорічних канікул, не зафіксовано жодного випадку. Захворюваність, звичайно, трошки піднялася. Якщо на минулому тижні це було десь в межах 9 відсотків, зараз ми фіксуємо до 11 відсотків, - каже Тетяна Гуляєва, спеціаліст Управління освіти Прилуцької міської ради.

Серед цих відсотків хворих не лише діти з підтвердженим діагнозом ГРВІ чи грип. До загальної статистики включають і тих, хто підхопив нежить чи просто болить живіт. Попри низький відсоток хворих у навчальних закладах продовжують дотримуватися протиепідемічних вимог.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освітні заклади #моніторинг #захворювання
Оголошення
live comments feed...