• Головна
  • Засідання бюджетної комісії міськвиконкому
15:25, 25 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Засідання бюджетної комісії міськвиконкому

Засідання бюджетної комісії міськвиконкому

Вдруге за останні тижні збиралася бюджетна комісія. Депутати розглянули декілька проектів рішень. Зокрема - фінансування медицини, закладів позашкільної освіти, ремонт доріг та перерозподіл коштів.

Щодо медицини - 120 тис. грн. просить Центральна міська лікарня на перепрофільоване під ковідне відділення інфекції. За ці гроші там хочуть замінити лінолеум, та відремонтувати стелю. Ще 100 тис. грн. медики просять для придбання операційного столу для хірургічного відділення. 200 тис. грн. потрібно медицині на ремонт операційної кімнати в урології.100 тис. грн. просить Прилуцький відділ поліції, 150 тис. грн. - Прилуцька ДЮСШ, ці гроші потрібні юним спортсменам на участь у змаганнях. 45 тис. грн. на виготовлення проектно-кошторисної документації з ремонту даху ЦТДЮ. Як пояснили - передбачено ремонт лише кутів даху, вони протікають, на стінах приміщення утворюється цвіль.

Ще одна фінансова пропозиція по будівлі старого корпусу гімназії №1. Депутати кажуть - дах на старому приміщенні треба ремонтувати весь. Ще у 2011 році під вагою снігу там провалилася частина покриття, відремонтували. Два роки тому текло по стінах кабінетів з-під даху вже іншої сторони гімназії. Для ремонту треба більше мільйона гривень. Шукати гроші на ПКД з ремонту даху гімназії №1 депутати пропонують з інших статей, десь зекономити, десь урізати, але почати ремонт даху.

На 700 тис. грн. запропонували депутатам поповнити статутний фонд «Послуги». Гроші мають піти на прибирання вулиць Прилук. «Послуга», до речі, із 25 лютого із новим-старим директором, Русланом Ніязовим.

Друга сесія міської ради запланована на 26 лютого. На ній, зокрема, мають розглядати бюджет Прилук на 2021 рік. востаннє депутати мали зібратися 11 лютого, але сесію перенесли на інший день без пояснення причин.


За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #бюджетна комісія #розподіл коштів

Коментарі

Оголошення
live comments feed...