• Головна
  • Качанівка: планується реставрація
16:49, 25 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Качанівка: планується реставрація

Будівлі палацу у Качанівці

Будівлі палацу у Качанівці

Національний історико-культурний заповідник «Качанівка» реставрують.

За дорученням Президента музей-садибу включено до переліку об'єктів, які підлягають оновленню в рамках Національної програми «Велике будівництво». Про це повідомили в облдержадміністрації.

До Качанівки щороку приїжжяє понад 30 000 туристів. Цей унікальний об'єкт складається з 17 пам'яток національного значення. Він визначений одним із туристичних "магнітів" нашої області.Орієнтовна вартість проектних робіт першої черги реставрації у цінах 2019 року становить 5,6 млн. грн., другої черги - 6 млн. грн.

Як розповіла голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко, оновлення чекає не лише на Качанівку, а також експозицію «Слово о полку Ігоревім» що у Новгороді-Сіверському історико-культурному музею-заповіднику. Вона зазначила, що найближчим часом буде розроблено графік проведення реставраційних робіт. Також включено до плану на 2021 рік проведення ремонту дороги на під'їзді до Качанівки. До березня розроблять карти-схеми та макети дороговказів, що будуть встановлені на туристичному об'єкті.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#туризм #качанівка #реставрація #новгород-сіверський #оновлення
Оголошення
live comments feed...