• Головна
  • Прилуки очікують перші партії вакцини проти Covid-19
19:11, 25 лютого 2021 р.
Надійне джерело

Прилуки очікують перші партії вакцини проти Covid-19

Прилуки очікують перші партії вакцини проти Covid-19

На прикладі шостої амбулаторії загальної практики сімейної медицини лікарі-сімейники показують де і у яких умовах зберігатиметься вакцина від коронавірусу, на яку очікують вже найближчим часом.

Під ці потреби звільнили окремий холодильник, каже медичний директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Галина Осадчук.У Чернігові вакцинація від коронавірусу вже розпочалася, каже Галина Осадчук. Тому медики мають надію, що зовсім скоро черга дійде і до нашого міста:
- Ми, Прилуки, і всі інші міста Чернігівської області будемо вакцинуватись у другій хвилі.

Уже найближчим часом сімейні медики мають пройти спеціальну підготовку перед вакцинацією. Першими вакцинуватимуть працівників мобільних бригад із вакцинації, медичних працівників лікарень, де надають стаціонарну допомогу хворим на Covid-19, лабораторії, які проводять дослідження на коронавірусну хворобу, працівників швидкої допомоги включно з водіями. Також людей, які перебувають у спецзакладах, інтернатах, будинках для осіб похилого віку та працівників цих закладів.

Вакцинація буде добровільною, за попередньо підготовленими списками, кажуть сімейні медики. Якщо людина хвора на Covid-19, то їй потрібно вакцинуватись через 90 днів після отриманого негативного тесту.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вакцина #Covid-19 #захворювання #коронавірус

Коментарі

Оголошення
live comments feed...