• Головна
  • І знову сесії Прилуцької міськради нема
15:37, 26 лютого 2021 р.
Надійне джерело

І знову сесії Прилуцької міськради нема

І знову сесії Прилуцької міськради нема

Запланована на 10 годину ранку 26 лютого друга сесія міської ради не розпочалась.

У залі лише частина депутатського корпусу, але і ті, хто присутній, не реєструються. Така ситуація майже до опівдня. Міський голова каже наступне:
- Сесія не може бути розпочатою так як політичні партії «Рідний дім», голова фракції Рожко Артем Миколайович, політична партія «Слуга народу», голова фракції Прозур Олександр Віталійович, політична партія ОПЗЖ, голова фракції, голова фракції Сумцов Максим Миколайович, політична партія «Європейська партія України», голова фракції Ткаченко Сергій Григорович, політична партія «Сила і честь», голова фракції Вольвич Вікторія Олександрівна ігнорують роботу сесії, тому будемо чекати.Нагадаємо, аби сесія могла розпочати роботу, зареєструватися повинна більша частина депутатського корпусу. Їх у нас 34. Присутніх у сесійній залі лише 17, тобто рівно половина. Таким чином кворуму немає.

У коментарях «Подіям» Ольга Попенко каже, найважливіше, що мали б розглядати на цій сесії - бюджет міста на 2021 рік:
- Відповідно до чинного законодавства, якщо бюджет не прийнятий, то місто може жити за тимчасовим кошторисом протягом першого кварталу. Але це з урахуванням того, що... яким був розмір мінімальної заробітної плати. Якщо в минулому році розмір мінімальної заробітної плати був більше 4000, то в цьому році з першого січня зріс більше 6000. Звичайно що цих коштів буде не вистачати щоб виплатить заробітну плату всій бюджетній сфері в березні місяці. То звичайно, що треба було сьогодні розглядати питання і виділення коштів.

Окрім того на сесії мали б виділити чималі кошти на медицину для протидії ковід-19, облаштування лабораторії для проведення ПЛР-тестування, ремонт операційних у відділеннях, придбання медичного обладнання.

Загалом на порядок денний сесії було винесено 56 питань, але сесія у Прилуках вкотре не відбулася, резюмує міський голова:
- На сьогодні є така проблема. Це не перша сесія, на яку не приходить опозиція. То на сьогодні внесені зміни до закону України «Про місцеве самоврядування», ми працюємо над організаційними питаннями і, звичайно, вивчаємо всі ці зміни. І будемо обговорювати питання про дострокове припинення повноважень депутатів міської ради і про розпуск  депутатського корпусу. На сьогодні ми вже почали працювати над цими змінами. Дуже багато там змін, дуже багато змін. Як тільки-но ми побачимо... ми вивчимо все це, ми побачимо, ознайомимося.. юридичний відділ, ми будемо говорити про це.

Прилуки поки що залишаються чи не єдиним містом в Україні без бюджету на 2021 рік. Вже з бюджетом Чернігівська область. В цей же десь 26 лютого обласні депутати погодили кошторис на поточний рік. Щоправда - не всім корпусом. Деякі депутати від Прилук в час, коли тривала обласна сесія, її ігнорували, традиційно перебуваючи у стінах Прилуцької міської ради на місцевій сесії.

За інформацією телеканалу ТІМ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #кворум #опозиція #міськрада
Оголошення
live comments feed...